pre 18 minuta 15: 00
Mladi vozač Noa Detviler još uvek u kritičnom stanju posle teške nesreće u Maleziji
Rueda je u incidentu prošao sa lakšim povredama – potresom mozga i prelomom ručnog zgloba, dok su oba vozača evakuisana sa staze helikopterom.
Tanjug/AP Photo/Frank Augstein
Kevin De Brujne u dresu Liverpula! Zašto da ne, jer Belgijanac nije dobio ponudu Mančester sitija da nastavi karijeru u "Etihadu" i na kraju sezone može sam da bira gde će igrati.
A, poziv sa "Enfilda" je stigao na adresu belgijskog asa koji nije krio da je kao mali bio fan Liverpula. O tome postoji i snimak.
"Da, nekada sam navijao za Liverpul. Moja porodica u celosti podržava Liverpul", rekao je De Brujne.
Ako Belgijanac obuče dres novog šampiona Pemijer lige bila bi to zaista "bomba", a i veliki udarac za Mančlester Siti koji ga se odrekao. Još uvek tu postoji i finansijski moćna ponuda iz Saudijske Arabije, ali i poziv Napolija da karijeru nastavi na stadionu "Dijego Armando Maradona".
Do kraja Premijer lige ostalo je još 20 dana, De Brujnea očekuje i borba sa Sitijem za trofej FA Kupa protiv Kristal Palasa. A, kada se zavesa spusti, sve je u njegovim rukama. Možda i ispuni dečački san, ali i ugodi navijačkim sklonostima svoje familije.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
21.05.2025 16: 00
Za deset godina u Mančester sitiju, osvojio je sve što se može.
21.05.2025 09: 10
Kraj jedne ere je na pomolu - Kevin de Brujne je odigrao svoju poslednju utakmicu na "Etihadu" u dresu Mančester sitija.
20.05.2025 13: 40
Kapiten fudbalera Mančester sitija Kevin de Brujne izjavio da najverovatnije neće igrati za engleski tim na Svetskom klupskom prvenstvu.
20.05.2025 09: 25
Mančester siti dočekuje Bornmut (21.00, TV Arena 1 Premium) u poslednjem meču 37. kola Premijer lige.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 18h
YouTube
pre 20h
YouTube
pre 1d
pre 38 minuta 14: 40
"Posebna je stvar igrati na SP. Voleo bih da igram na SP ako budem spreman i ako budem u stanju da pomognem reprezentaciji."
pre 59 minuta 14: 19
U pitanju su dva defanzivca Ali Kamara i Rez Šlomo.
pre 2 sata 13: 10
Sve se dogodilo u blizini Koma, nedaleko od trening centra kluba.
pre 2 sata 12: 45
Od dolaska u Sjedinjene Države, Mesi je postigao 73 gola na 83 utakmice, čime se ponovo približava Ronaldovom tempu iz najboljih dana.
Ostavite komentar