pre 8 minuta 23: 55
Karmelo Entoni o Jokiću i broju 15: Sve između nas je iz poštovanja i ljubavi
Bivša zvezda Denvera demantovao da je u sukobu sa najboljim igračem današnjice.
Profimedia
Smeši se novi veliki šoping za Mančester siti, što znači da će morati da skinu neke igrače sa platnog spiska. Jedan od potencijalnih kandidata je Džek Griliš za koga je zainteresovano nekoliko premijerligaških timova, uključujući i Aston Vilu.
"Građani" imaju sezonu za zaborav, a ukoliko ostanu bez Lige šampiona naredne sezone ekipa će definitivno praviti čistku tokom letnjeg prelaznog roka. Pep Gvardiola je već podelio brige oko dolaska velikih imena na leto, ali su male šanse da će u tom slučaju neki igrači "spasiti glavu".
Griliš već nekoliko meseci biva jedna od glavnih tema na fudbalskom tržištu. Engleski reprezentativac je stigao u Siti iz Aston Vile za 117 miliona evra, a tokom leta vrlo lako može da se vrati na meste gde je ponikao. Sem "lavova", još dva kluba koja su navodno zainteresovana su Njukasl i Totenhem koji bi definitivno mogli da uposle krilnog napadača.
Najveći problem koji predstavlja transfer 30-godišnjaka je velika plata koju trenutno prima u dresu Sitija. Griliš ima još dve sezone na svom ugovoru po kom zarađuje 350 hiljada evra nedeljno, što dođe na preko 18 miliona godišnje. Retko koji tim će moći da mu ponudi slične uslove, što može biti najveća barijera u bilo kakvom transferu. "Građani" bi definitivno voleli da se otarase toliko velike plate za fudbalera koji je ove sezone na terenu proveo manje od 1.500 minuta u svim takmičenjima.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
22.04.2025 22: 57
Fudbaleri Mančester sitija su savladali Aston Vilu 2:1 (1:1) u 34. kolu Premijer lige.
22.04.2025 11: 35
Fudbaleri Mančester sitija večeras od 21.00 časova (Arena 1 Premium) dočekuju Aston Vilu na otvaranju 34. kola Premijer lige.
19.04.2025 11: 30
Bliži se kraj sezone Premijer lige, a nakon 33 kola poznato je samo da je Liverpul nadomak titule, i da se Sautempton vraća u Čempionšip.
03.04.2025 15: 15
Griliš je tek nakon odigranih 607 minuta upisao svoj prvi gol u Premijer ligi ove sezone.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 1 sat 23: 02
Hrvatski trener je Samardžića uveo u igru tek u 85. minutu, a ovaj mu je na najbolji mogući način vratio za ukazanu šansu jer je u 90. minutu postigao prelep gol za pobedu protiv francuskog tima.
pre 1 sat 22: 59
Na kraju, zadovoljiće se Belgijanci i remijem...
pre 1 sat 22: 53
Mančester siti je slavio protiv Borusije Dortmund 4:1 (2:0) u četvrtom kolu UEFA Lige šampiona.
pre 1 sat 22: 14
FIFA kaznila FSS sa 87.500 švajcarskih franaka i delimičnim zatvaranjem tribina za meč sa Letonijom.
Ostavite komentar