Argentinac stigao u Bormut | Arena Sport
srb
najnovije
Premijer liga

Hulio Soler pojačao Bornmut

komentari (0)

Izvor: Tanjug

07.01.2025 16:30
Hulio Soler Profimedia
Hulio Soler

Argentinski fudbaler Hulio Soler prešao je iz Lanusa u Bornmut, saopštio je danas engleski klub. Kako je saopšteno, 19-godišnji levi bek je sa čelnicima premijerligaša potpisao višegodišnji ugovor. Soler je prošlog leta bio deo olimpijske reprezentacije Argentine.

 

 

Engleski mediji su preneli da je cena transfera 14 miliona evra. Argentinac je drugo pojačanje člana Premijer lige u tekućem prelaznom roku, pre njega je stigao takođe defanzivac Amerikanac Matai Akinmboni, koji je došao iz Di Si Junajteda.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.