Košarkaši Crvene zvezde savladali su kao gosti Makabi u beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 99:92 u meču osmog kola Evrolige i tako stigli do šeste uzastopne pobede u elitnom takmičenju.
Fudbaleri Vojvodine velikim preokretom u drugom poluvremenu savladali su večeras Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 u zaostalom meču trećeg kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Tanjug/AP Photo/Rui VieiraFudbaleri Liverpula poraženi su na domaćem terenu
Liverpul je na domaćem terenu ugostio Notingem Forest, za koji je od starta meča iigrao kapiten reprezentacije Srbije Nikola Milenković.
Uprkos boljoj igri, domaći su poražen, a jedini gol za veliko slavlje gostiju postigo je Hadson Odoi u 72. minutu utakmice.
Bolje su meč otvorili "redsi" koji su u 17. minutu preko Dijaza mogli do pogotka, ali je lopta otišla, malo pored stative. Zatim je Dijego Žota promašio zicer. Pokušao je iz voleja po sredini gola, ali je Sels bio spreman i odbranio ovaj šut. Pre toga nekoliko dobrih prilika nije iskoritsio i Dominik Soboslaj.
U 37. minutu, ponovo je Sels fantastično reagovao i spasio Notingem Forest. Mekalister je posle centaršuta visoko skočio, a zatim je šutirao glavom, međutim nije se dao iznenaditi golman gostiju.
Tek pred kraj prvog dela igre uzvratio je Moreno, ipak to nije bilo dovoljno da se ugrozi gol Liverpula.
Više želje da dođu do gola pokazali su igrači Notingem Foresta i na kraju su u tome i uspeli.
Entoni Elanga je dobio loptu u noge posle munjevitog kontranapada. Podigao je glavu i dodao loptu koju je Hadson-Odoi smireno s poludistance poslao pored golmana Liverpula - 0:1.
Do kraja utakmice, Liverpul je iimao nekoliko prilika, ali to nije bilo dovoljno za slavlje.
Real Madrid, pod vođstvom Florentina Pereza, nadao se da bi visoka klauzula mogla da spreči bilo koji pokušaj za Asensija, međutim, čini se da je cena bila previše primamljiva za engleski klub.
Mančester junajted je poveo golom Martineza u 52. minutu, ipak Liverpul je do izjednačenja stigao sedam minuta kasnije preko Gakpa, da bi Salah u 70. minutu bio precizan sa bele tačke. Kada su svi mislili da sva tri boda ostaju na "Enfildu", Dijalo je pogodio za 2:2.
Košarkaši Crvene zvezde savladali su kao gosti Makabi u beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 99:92 u meču osmog kola Evrolige i tako stigli do šeste uzastopne pobede u elitnom takmičenju.
Osvajač titule svetskog šampiona sa našom omladinskom selekcijom, pristao da preuzme A tim, baš kao što je TV Arena sport prva najavila,u noći poraza od Albanije.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je zadovoljan igrom protiv Kopenhagena u revanšu meču osmine finala fudbalske Lige šampiona, prenose britanski mediji.
Nakon veoma plodne subote u Premijer ligi, kada je viđeno čak 26 golova, teško je očekivati da nedeljni program najbolje lige na svetu to može da nadmai, ali je danas na "meniju" derbi kola.
Fudbaleri Vojvodine velikim preokretom u drugom poluvremenu savladali su večeras Crvenu zvezdu rezultatom 3:2 u zaostalom meču trećeg kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Ostavite komentar