
pre 2 minuta 10: 00
Ovogodišnje finale Mundijalita, već u startu, drugačije od svih ostalih
Pari Sen Žermen i Čelsi zajedno pišu istoriju planetarnog klupskog takmičenja u fudbalu, bez obzira na ishod meča u Njujorku.
Fudbaler Arsenala i italijanski reprezentativac Žoržinjo želi da napusti londonski klub, prenose britanski mediji. Žoržinjo (32) je član Arsenala od 2023. godine, a ove sezone nije odigrao nijedan meč za londonski klub.
On je pre Arsenala igrao za Čelsi, Napoli i Veronu. Britanski mediji navode da italijanski reprezentativac traži način da promeni klub, a najveće interesovanje za fudbalera Arsenala pokazao je Galatasaraj.
Žoržinjo ima ugovor sa Arsenalom do 30. juna naredne godine. Za reprezentaciju Italije odigrao je 57 mečeva i postigao je pet golova.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
30.06.2025 16: 40
Najzvučnije ime je svakako Tomas Parti kojeg je trener Mikel Arteta želeo da zadrži, ali dogovor sa zvanično najboljim fudbalerom gane za 2025. godinu još nije postignut.
26.06.2025 17: 20
Mladi fudbaler Arsenala Majls Luis-Skeli produžio je ugovor sa londonskim klubom, saopšteno je danas.
22.06.2025 08: 50
Španac završio preglede, klubovi potpisali papire i čeka se samo promocija na "Emiratima".
16.06.2025 13: 37
Prvotimac Arsenala Tomas Parti proglašen je za najboljeg fudbalera gane u 2025. godini, dok je u ženskoj konkurenciji to priznanje otišlo u ruke Doris Boaduva.
pre 3 minuta 10: 00
Pari Sen Žermen i Čelsi zajedno pišu istoriju planetarnog klupskog takmičenja u fudbalu, bez obzira na ishod meča u Njujorku.
pre 26 minuta 09: 37
Najbolji timovi dva poslednja UEFA takmičenja odlučuju novog titulara Svetskog klupskog prvenstva.
pre 48 minuta 09: 15
Osvajač srpske duple krune večeras, protiv mađarskog tima, zaključuje glavni deo priprema, u susret početku nove sezone sledeće nedelje.
pre 1 sat 08: 50
Federiko Vardanjas rešen da ne pusti jednog od najboljih evropskih našadača u Arsenal, u slučaju da ne dobije traženi novac.
Ostavite komentar