pre 54 minuta 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Argentinski golman Emilijano Martinez potpisao je novi ugovor sa čelnicima Aston Vile, saopštio je danas klub iz Birmingema.
Navodi se da je 31-godišnji golman sa čelnicima učesnika Lige šampiona potpisao novi ugovor koji će važiti do juna 2029. godine. Prethodni ugovor Martinezu je važio do juna 2027. godine.
"Dibu" Martinez je u Aston Vilu stigao 2020. godine iz Arsenala za 20 miliona evra. Branio je gol Vile na 160 utakmica u svim takmičenjima i dao veliki doprinos da prvak Evrope iz 1982. godine zaigra u Ligi šampiona ove sezone.
Za reprezentaciju Argentine Martinez je branio 45 puta, a osvojio je titulu svetskog prvaka 2022. godine i Kopa Amerika prošlog meseca.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
03.05.2025 15: 26
Čuvanjem sva tri boda na "Vila parku" ekipa iz Birmingema održava nadu da će uspeti da veže dve uzastopne sezone u Ligi šampiona.
22.04.2025 22: 57
Fudbaleri Mančester sitija su savladali Aston Vilu 2:1 (1:1) u 34. kolu Premijer lige.
22.04.2025 11: 35
Fudbaleri Mančester sitija večeras od 21.00 časova (Arena 1 Premium) dočekuju Aston Vilu na otvaranju 34. kola Premijer lige.
19.04.2025 20: 28
Okončani su današnji mečevi engleske Premijer lige.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 55 minuta 22: 57
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
pre 1 sat 22: 25
Španski fudbaler Raul Moro prešao je iz Valjadolida u Ajaks, saopštio je danas četvorostruki prvak Evrope.
pre 2 sata 21: 26
Vlahović je za mladu reprezentaciju Srbije odigrao šest mečeva i postigao četiri gola. Specija će u narednoj sezoni igrati u Seriji B.
pre 2 sata 21: 20
Legenda nemačkog fudbala udelio dobar savet golmanu Katalonaca.
Ostavite komentar