Minimalac Vest Hema protiv poslednjeplasiranog Sautemptona

02.04.2023 17:05
Minimalac Vest Hema protiv poslednjeplasiranog Sautemptona Tanjug/AP Photo/Kin Cheung

Fudbaleri Vest Hema došli su do važna tri boda na domaćem terenu protiv Sautemptona, a na kraju su slavili sa 1:0 (1:0).

Igralo se uglavnom na sredini terena u početku duela, a onda su "čekićari" stigli do vođstva u 25. minutu. Odličan centaršut uputio je Tilo Kerer, a najbolji u skoku bio je Najef Ager, štoper Vest Hema, koji je glavom doneo prednost svom timu.

Pokušavao je tim Dejvida Mojesa da dođe i do drugog gola koji bi svakako dotukao protivnika, ali u toj nameri nije uspeo, te je u drugom poluvremnu Sautempton zaigrao mnogo otvorenije.

Najveću priliku imao je Paul Onuaču pred sam kraj meča, kada je posle dobre visoke lopte pokušao glavom, ali je njegov udarac zaustavila prečka.