Po eliminaciji Srbije sa Evropskog prvenstva već u prvoj fazi, dugogodišnji reprezentativac, saopštio je da je završio karijeru u nacionalnom rukometnom timu.
Rukomet je, možemo dati i postaviti dijagnozu, hronično bolestan. Rukomet je pacijent koji kaže doktoru: imam problem sa kašljem 10 godina, a mi ga lečimo terapijom za običnu prehladu, sezonski grip.
Košarkaš Beča, Sulejman Bum proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) 15. kola AdmiralBet ABA lige, saopšteno je na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.
Prvi poraz Čelsija na "Enfildu" posle četiri godine: Liverpul napunio mrežu "plavaca"
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
31.01.202423:14
Tanjug/AP Photo/Jon Super, FileFudbaleri Liverpula na meču protiv Čelsija
Fudbaleri Liverpula zadržali su visok učinak u Premijer ligi i posle 22. kola, pošto su na svom terenu ubedljivo savladali Čelsi rezultatom 4:1 (2:0).
Veći deo posla igrači Jirgena Klopa odradili su u prvom poluvremenu, iako su u finišu tog dela igre promašili penal. Golovima Žote i Bredlija poveli su 2:0 do odmora, a pogođen okvir gola sa "bele tačke" Nunjeza, ih nije naročito koštao u nastavku.
Sa pravim mentalitetom i jasnim planom izašli su "redsi" na teren u drugom poluvremenu i još jednom preuzeli konce igre u svoje ruke. Diktirali su tempo igrači Liverpula, ka golu Čelsija uputili su skoro 30 šuteva, a put do mreže Petrovića pronašli su još dva puta.
Najpre u 65. minutu preko Soboslaja, a onda i u 79. preko Dijaza. U međuvremenu je Čelsi uspeo da smanji rezultat golom Nkunkua, ali je na sreću domaćih navijača, to bilo sve od gostiju iz Londona.
Na kraju, ubedljiva pobeda Liverpula i prva protiv Čelsija na "Enfildu" još od 2020. godine, posle koje su se ponovo učvrstili na vodećem mestu tabele. "Redsi" sada imaju utakmicu i pet bodova više od Sitija, koji je večeras bez većih probelma savladao Barnli na svom terenu.
Premijer liga, 22. kolo
utorak
Notingem Forest - Arsenal 0:2 (0:0) /Gabrijel Žezus 65, Saka 72/
Po eliminaciji Srbije sa Evropskog prvenstva već u prvoj fazi, dugogodišnji reprezentativac, saopštio je da je završio karijeru u nacionalnom rukometnom timu.
Vaterpolisti Srbije od 20.30 časova dočekuju Crnu Goru u poslednjem kolu grupe E Evropskog prvenstva u Beogradu, a pobeda "delfinima" garantuje prvo mesto u grupi pred početak doigravanja.
Evropska fudbalska unija (UEFA) delegirala je Nemca Sašu Štegemana za glavnog arbitra meča sedmog kola Lige Evrope između Malmea i Crvene zvezde, saopšteno je iz krovne fudbalske organizacije u Evropi.
Zauzetost "Beogradske arene" zbog Evropskog prvenstva u vaterpolu na kojem reprezentacija Srbije ima šansu da osvoji medalju, košarkaši Partizana će "duplo kolo" Evrolige odigrati u Minhenu. Najpre ove večeri od 20.30 (TV Arena 1 Premijum) kao gosti Bajernu, a zatim u petak na istom mestu u ulozi domaćina protiv Hapoela.
Košarkaši Crvene zvezde borbu za plasman u doigravanje Evrolige nastavljaju gostovanjem u Monaku (18.45, TV Arena 1 Premium) ekipi koju su pred svojim navijačima uspeli da savladaju 91:79.
Rukomet je, možemo dati i postaviti dijagnozu, hronično bolestan. Rukomet je pacijent koji kaže doktoru: imam problem sa kašljem 10 godina, a mi ga lečimo terapijom za običnu prehladu, sezonski grip.
Ostavite komentar