Okseru važni bodovi u borbi za opstanak preokretom protiv Liona

Izvor: Arena sport

17.02.2023 23:20
Okseru važni bodovi u borbi za opstanak preokretom protiv Liona Guliver

Fudbaleri Oksera zabeležilu su pobedu nakon deset sušnih kola u Ligi 1. Niz od tri remija i sedam poraza prekinut je trijumfom nad Lionom nakon preokreta rezultatom 2:1.

Do bodova domaćin je stigao za svega tri minuta, golovima Perina iz penalu u 51. minutu i Jubala dva minuta kasnije nakon asistencije Nunja Da Koste.

Sve je išlo na ruku gostima u prvih 45. minuta, zapretio je udarcem glavom iz peterca Diomande, a sjajnom reakcijom golman Andrej Radu sačuvao je mrežu. Malo kasnije sa desne strane idealan centaršut uputio je Korentin Toliso, odlično je skočio Musa Dembele, efektno je loptu zahvatio glavom i poslao je u mrežu za 1:0.

U nastavku, borbeni domaćin je preokrenuo situaciju na terenu i stigao do važnih bodova u borbi za opstanak u Ligi 1.