Liga 1

Liga 1: Ravelosonov gol iz slobodnjaka u Lorijenu vredan opstanka za Okser

26.02.2023 14:53
Liga 1: Ravelosonov gol iz slobodnjaka u Lorijenu vredan opstanka za Okser TV Arena sport/ Screenshot

Okser se budi, posle pobede nad Lionom u prošlom kolu (2:1), kada su prekinuli niz od 10 mečeva bez trijumfa, u Lorijenu su ubeležili drugu "trojku" na gostovanjima u ovoj sezoni i u 25. kolu Lige 1 izašli su "izna crte".

Meč u Lorijenu bio je prilično izjednačen, bilo je prilika na obe strane, a ofanzivac Oksera Siriki Dembele u 9. minutu pogodio je i stativu. Ključni momenat dogodio se u 58. minutu kada je Rajan Raveloson iz slobodnog udarca sa 20 metara pogodio sam ugao i doneo gostima vođstvo.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat iako se domaćin trudio da izjendači. Enco Le Fae je u 80. minutu raspalio po lopti i na nesreću pogodio samo stativu gola gostiju. Na samom kraju meča golman gostiju Radu odbranio je sjajno udarac Konea za velka tri boda Oksera u borbi za opstanak.