pre 38 minuta 03: 58
(VIDEO) Još jedan K.O u prvoj rundi: Medić "složio" Dagestanca na isti način kao Urbinu
Srpski MMA borac slavio tehničkim nokautom protiv Muslima Salikhova na UFC priredbi u Las Vegasu.
Guliver/Photo by Manu Reino/DeFodi Images) .
Saul Niguez je danas trebalo da sleti u Tursku i potpiše višegodišnji ugovor sa Trabzonom. Atletiko Madrid je svom "vojniku" dalo dozvolu da posle 17 godina promeni sredinu, ali na sam dan puta igrač je otkazao transfer iz pruvatnih razloga.
"Nije uspelo iz privatnih razloga, nadam se da će nam se putevi jednog dana ponovo ukrstiti", napsaio je Saul.
Koji su to razlozi nije objasnio, ali doneo je prilično razočarenja u Trabzon.
"Naš klub je postigao pismeni sporazum između klubova i sa igračem, svi finansijski detalji su bili dogovoreni na zadovoljstvo dve strane. Već smo za danas organizovali i avion i preglede i zvaničan potpis ugovor. Međutim, igrač nas je obavestio da je povukao odluku navodeći porodične razloge. S obzirom na ovu situaciju, proces transfera Saula Nigueza je obustavljen", objavio je Trabzon.
S obzirom na to da ugovor nije raskinut, Saul i dalje ostaje igrač Atletiko Madrida. Trener Dijego Čolo Simeone ga je već precrtao sa spiska, ali posle obrta ponovo ga ima na raspolaganju. Videćemo do kraja prelaznog roka da li će Saul ostati na Vandi Metropolitano ili je ipak neka druga ponuda zasenila Trabzonovu i proizvela ovo otkazivanje.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
24.10.2025 22: 20
Još uvek nema konkretnih informacija, ali mediji sa Iberijskog ostrva pišu kako bi Atletiko zvanično trebalo da dobije nove vlasnike u januaru sledeće godine.
21.10.2025 22: 54
Statistika je bila u potpunosti na strani Arsenala. Tim iz Londona je utakmicu završio sa čak 19 šuteva (osam u okvir gola), sa druge strane Atletiko je imao 11, a samo jedna lopta je išla u pravcu golmana Raje. To dovoljno govori o odnosu snaga na terenu u Londonu.
21.10.2025 12: 49
Madriđani besni zbog tretmana od strane englskog kluba.
18.10.2025 21: 48
Srpski trener posle otkaza u Ovijedu, našao novi posao, koji nema veze sa strukom.
pre 5 sati 23: 04
Klub iz Londona opravdao ulogu favorita i slavio sa 3:0.
pre 5 sati 22: 50
Fudbaleri Viljareala, savladali su Espanjol rezultatom 0:2 (0:1) u utakmici 12. kola španske La Lige.
pre 5 sati 22: 41
Okončani su današnji mečevi Serije A...
pre 5 sati 22: 40
Trener Železničara Radomir Koković izneo je očekivanja od utakmice protiv Javora koja se u nedelju od 14.00 sati igra u Pančevu, u okviru 15. kola Mozzart bet Superlige Srbije.
Ostavite komentar