
pre 8 sati 23: 28
Alan Ibrahamigić za TV Arena sport: Imali smo veći fond igrača
Selektor Nemačke ističe da je ovo uspeh cele ekipe, mada je Šruder bio lider "pancera".
Veljko Paunović napravio je velike stvari od kada je ovog proleća preuzeo Ovijedo, ali podatak da tim sa severa Španije nije poražen od kao njime komanduje srpski trener neće mnogo vredeti ako ne bude ispunjen kolektivni san o povratku u La Ligu, posle 24 duge godine izbivanja iz domaće fudbalske elite.
Posle eliminacije Almerije (2:1, 1:1) iz baraža za popunu najvišeg ranga takmičenja ostala je još samo jedna, ali krupna prepreka - Mirandes, pošto je ovaj tim za 180 minuta bio bolji od Santandera (3:3, 4:1).
Legendarni Santi Kazorla i ostali aduti osvajača titule omladinskog šampiona sveta sa reprezentacijom Srbije večeras će biti u koži gostiju (19.00, TV Arena 3 Premium), a onda u revanšu 21. juna (21.00) pokušati da iskoriste prednost domaćeg terena i, potencijalno, zaokruže jednu lepu priču.
Ovijedo i Mirandes imaju po jednu pobedu u prošloj La Ligi 2, u Ovijedu je krajem oktobra bilo 4:1 za istoimeni klub, dok je početkom marta Mirandes obradovao svoju publiku (1:0). Vreme je za konačan epilog.
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
24.08.2025 11: 55
Španski klub, sa srpskim trenerom na klupi, ne mora ništa a želi sve protiv osvajača najviše Liga šampiona.
19.08.2025 19: 31
Belgijski fudbaler Leander Dendonker prešao je iz Aston Vile u Ovijedo, saopštili su danas engleski i španski klub.
15.08.2025 23: 26
Penal za Ovijedo promašio je Salomon Rondon u 14. minutu utakmice kod rezultata 0:0.
13.07.2025 10: 47
Slavni španski fudbaler obradovao srpskog trenera.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 9h
pre 8 sati 22: 57
Katalonci lako pobedili Valensiju 6:0 (1:0) u četvrtom kolu Primere La Lige.
pre 8 sati 22: 50
Crveni karton Mortona doprineo da Lion prokocka vođstvo i izgubi 3:1 od Rena.
pre 8 sati 22: 45
Iskusni igrač strelac jedinog gola u pobedi nad Bolonjom 1:0 (0:0).
pre 9 sati 21: 47
Biće stvari na kojima će klub iz Humske morati da poradi pred dalje obaveze
Ostavite komentar