Dan pred utakmicu na pres konferenciju izašao je trener londonskog tima Enco Mareska i odsustvo prvog špica Nikolasa Džeksona koji će zbog povrede tetive odsustvovati šest do osam nedelja.
Alžirska bokserka rešila da istera pravdu i izdejstvuje kazne za sve one koji tvrde da je muškarac a ne žena i da joj kao takvoj nije mesto u ringu protiv pripadnica lepšeg pola.
Gledaocima u Srbiji, naravno, najinteresantniji će biti mečevi u kojima glavnu ulogu imaju srpski igrači. Ovo se pre svega odnosi na duel Fenerbahčea i Anderlehta u Ligi Evrope, odnosno TSC i Jagelonije u Bačkoj Topoli (18.45. TV Arena 1 Premium).
Atletiko "diše za vratom" Realu: Simeoneov tim slavio u Valjadolidu
komentari (0)
Autor: Mateja Petković
30.04.202322:54
Tanjug/AP Photo/Joan Mateu Parra
Atletiko Madrid je upisao tri boda na gostovanju Valjadolidu pošto je bio ubedljiv sa 5:2 (3:1) u okviru 32. kola španske Primere. "Jorgandžije" su održale priključak za drugoplasiranim Realom koji ima dva boda više.
Izabranici Dijega Simeonea su bili veoma efikasni u prvom poluvremenu, te su nakon nepunih 40 minuta igre imali tri gola prednosti. Prvi je bio delo Nauela Molina posle asistencije Hozea Marije Himeneza u 20. minutu.
Četiri minuta kasnije se u strelce upisao sam Himenez, a u ulozi asistenta našao se Antoan Grizman. Francuz je uposlio saigrača i kod trećeg gola u 38. minutu, a strelac je bio Alvaro Morata.
Međutim, Valjadolid se nije predavao i u 42. minutu je smanjio na 3:1, pošto je Kajl Larin bio siguran sa bele tačke.
Serhio Eskudero je u 74. minutu bio precizan za 3:2 pa tako ozbiljno "uplašio" sve pristalica Atletika, ali je autogol Hoakina Fernandeza u 86. minutu učinio da Dijegu Simeoneu padne "teret" sa leđa.
Konačan rezultat postavio je Memfis Depaj u trećem minutu nadoknade, kada je sjajnim solo prodorom došao do gola domaćina i rutinski savladao golmana Đordija Masipa.
Dan pred utakmicu na pres konferenciju izašao je trener londonskog tima Enco Mareska i odsustvo prvog špica Nikolasa Džeksona koji će zbog povrede tetive odsustvovati šest do osam nedelja.
Ova sredina mu je dobro poznata jer je krini fudbaler još prethodne sezone igrao u Sloveniji i u to pomenutom klubom sa kojim je i osvojio titulu prvaka.
Zanimljivo je i to da je srpski teniser dva puta izlazi na teren. Posle poraza usledila je pobeda. Lajović je u paru sa Damirom Džumhurom obezbedio plasman u četvrtfinale, pobedom protiv argentinskog dubla Roman Buručaga i Huan Bautista Tores 2:1 po setovima - 7:5, 6:7, 10:8.
Bezeru su iz OFK Beograda primetili pre samo mesec dana kada je igrao protiv Crvene zvezde na pripremama u Turskoj. Tada je i dao je gol u porazu Mure - 4:2.
Izabranici Ćavija Ernandeza su na svom terenu upisali minimalnu pobedu protiv madridskog Atletika, a strelac jedinog pogotka na meču bio je Feran Tores.
Dan pred utakmicu na pres konferenciju izašao je trener londonskog tima Enco Mareska i odsustvo prvog špica Nikolasa Džeksona koji će zbog povrede tetive odsustvovati šest do osam nedelja.
Ostavite komentar