
pre 2 minuta 19: 39
(UŽIVO) Đoković - Koboli 1:1: Italijan vratio brejk
Srpski as igra protiv Flavija Kobolija četvrtfinalni meč na Vimbldonu.
U finansijski nestabilnom periodu Barselona može malo lakše da diše jer su produžili saradnju sa Gavijem do juna 2030. godine. Katalonski klub se ponosi svojim pulenovima kojima iz godine u godinu pružaju priliku da se razviju u najbolje fudbalere svoje generacije, a Gavi je samo jedan od primera mladosti koji se neguje na "Blaugrani".
Kako stoji u saopštenju nekadašnjeg šampiona Evrope, reprezentativac Španije je potpis na papir stavio pred predsednikom Đoanom Laporteom, potpredsednikom Rafom Justom i sportskim direktorom Dekom.
Poput Pedrija, njegovog saborca iz veznog reda, koji je juče produžio ugovor sa Kataloncima, o finansijama nema ni govora. To ne znači da najbolji mladi fudbaler sveta pre dve godine nije zaslužio povišicu. Španac je izostao sa terena godinu dana zbog preloma ukrštenih ligamenata, zbog čega nije bio član "crvene furije" koja se popela na krov Evrope ovog leta.
Nakon što je katalonski klub objavio vest da 20-godišnjak ostaje u Barseloni do 2030. godine, Gavi se obratio svojim fanovima putem društvenih mreža:
"Kuleri, veoma sam srećan što obnavljam ugovor sa klubom mog života. Nadam se da ćemo deliti još mnogo lepih momenata ove sezone. Živela Barselona!"
Iako nije počeo svoju karijeru u "La Masiji", mladi Španac je kao 11-godišnjak stigao u Barselonu iz Betisa. Za prvi tim je debitovao 2021. godine, a do sada je odigrao 131 meč i postigao devet golova.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
04.07.2025 11: 27
Činilo se da je prelazak Nika Vlijamsa u Barselonu gotova stvar, navijači Katalonaca su ga već videli kao glavnog napadača kluba u narednoj sezini, ali je došlo do sasvim neočekivanog preokreta.
01.07.2025 15: 08
Momak ponikao u Omladinskoj školi španskog kluba mora na privremeni rad u Ligi 1.
25.06.2025 15: 05
Posle dve godine radova, Barselona će konačno moći da se vrati "kući".
24.06.2025 15: 20
Uprava radi marljivo tokom letnjeg prelaznog roka, a na "Kamp Nou" uskoro stiže Roni Bardađi.
YouTube
pre 59min
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 1d
pre 24 minuta 19: 17
Trener Partizana ne pristaje na "već viđen" poraz od AEK-a iz Larnake, u kvalifikacijama za Ligu Evrope.
pre 1 sat 18: 40
Moskovski klub uradio neoprostivu stvar, usledila žestoka reakcija.
pre 1 sat 18: 20
Ruben Amorim želi napadača Atalante i mora da požuri.
pre 2 sata 17: 05
Bivši trener Reala i aktuelni selektor Brazila očekivao je samo novčanu, ne i zatvorsku kaznu.
Ostavite komentar