pre 8 minuta 08: 40
(FOTO) Pronašli Pikfordovu flašicu sa beleškama za penale, Mesijeva reakcija postala hit
Čitači sa usana navodno su otkrili zanimljiv razgovor Lionela Mesija, Nika Gonzalesa, Markosa Senesija.
Tanjug/AP Photo/Alvaro Barrientos
Trener fudbalera Reala Italijan Karlo Anćeloti ponovio je da ne želi da napusti Madrid, pošto je zadovoljan saradnjom sa čelnicima i igračima novog svetskog klupskog šampiona, prenose španski mediji.
Real je sinoć osmi put u istoriji postao svetski klupski šampion, pošto je u Maroku pobedio Al Hilal rezultatom 5:3.
"Ne idem iz Madrida osim ako me ne oteraju. Nikada nisam imao nameru da preuzmem reprezentaciju Brazila, to su bile dezinformacije", rekao je Anćeloti.
Italijanski stručnjak je istakao da je srećan što se u Madrid vraća sa trofejom.
"To smo morali da uradimo, mnogo sam srećan. To je važna titula za sve u Madridu. To će da bude podsticaj da se dobro pripremimo za nastavak sezone, pošto nam je potrebno dosta samopouzdanja. Imali smo fantastičnu atmosferu u Rabatu. Dobro smo se proveli u Maroku, vraćamo se kući sa trofejom, što je najvažnije", dodao je Anćeloti.
Realu predstoje dva meča u španskoj La Ligi protiv Elčea i Osasune, a onda će madridski klub 21. februara gostovati Liverpulu u prvom meču osmine finala Lige šampiona.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
25.02.2025 16: 50
Trener Reala pred sutrašnji meč u polufinalu Kupa Kralja protiv govorio o novom ugovoru za hrvatskog veterana.
14.02.2025 19: 38
Trener Real Madrida imaće manje muka od narednog vikenda.
04.02.2025 13: 05
Očekuje se da Real bude bez štopera naredne tri nedelje.
30.12.2024 15: 42
Trener Real Madrida na kraju godine poželeo da FIFA i UEFA usklade kalendare i da se smanji broj mečeva.
pre 8 sati 00: 15
Kapiten Partizana, Vanja Dragojević karijeru nastavlja u Rendžersu, nezvanično saznaje TV Arena sport. Crno-beli su, prema našim informacijama, prihvatili poslednju ponudu kluba iz Glazgova, a transfer bi trebalo da iznosi oko 5.500.000 evra, uz moguće dodatne bonuse koji će biti poznati po ozvaničenju posla.
pre 10 sati 22: 25
Pre njega u klub je stigao i iskusni vezni fudbaler Damjan Krajišnik. Reč je o igraču sa bogatim superligaškim iskustvom, dobro poznatom domaćoj fudbalskoj javnosti po nastupima za Mladost iz Lučana, Metalac, Radnički iz Kragujevca i Železničar iz Pančeva.
pre 11 sati 21: 35
Sala i pilot Dejvid Ibotson poginuli su kada se mali avion kojim su putovali srušio u Lamanš u noći između 21. i 22. januara 2019. godine. Argentinski 28-godišnji napadač putovao je iz Francuske ka Velsu nakon što je iz Nanta prešao u Kardif u transferu vrednom 15 miliona funti.
pre 11 sati 21: 26
Sa novim klubom potpisao je ugovor do juna 2028. godine, a stručni štab na čelu sa Nenadom Milijašem očekuje da svojim iskustvom pomogne ekipi u ostvarivanju zacrtanih ciljeva.
Ostavite komentar