Eduardo Kamavinga minimum šest nedelja van terena zbog povrede | Arena Sport
srb
najnovije
La Liga

(VIDEO) Real bez Kamavinge minimum šest nedelja zbog povrede kolena

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

14.08.2024 14:20
Fudbaleri Reala okupljeni oko povređenog Kamavinge AP Photo/Czarek Sokolowski
Fudbaleri Reala okupljeni oko povređenog Kamavinge

Eduardo Kamavinga, fudbaler Real Madrida koji se povredio na jučerašnjem treningu pred finale UEFA Superkupa sa Atalantom u Varšavi, odsustvovaće najmanje šest nedelja sa terena.

Iako se u saopštenju španskog kluba ne navodi koliko će vezista odmarati, tamošnji mediji tvrde da je u pitanju povreda kolena koja iziskuje najmanje mesec i po dana pauze, zbog čega će propustiti i početak sezone.

"Kamavinga je danas podvrgnut testovima posle kojih je utvrđeno da je naš fudbaler doživeo istegnuće unutrašnjeg kolateralnog ligamenta levog kolena", saopštio je Real.
 


Fudbaler Reala bi na teren mogao da se vrati tek početkom oktobra, a zbog povrede propustiće najmanje 12 utakmica madridskog kluba u svim takmičenjima.

Utakmica između Reala i Atalante biće odigrana večeras od 21 sat u Varšavi, uz direktan prenos na Areni 1 Premium.
 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Šta Srbija zapravo gleda

Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.