Milovanović pokvario planove Sevilji: Almerija izvukla bod u nadoknadi

11.03.2024 23:00
Fudblaeri Sevilje i Almerije Tanjug/AP Photo/Bernat Armangue
Fudblaeri Sevilje i Almerije

Fudbaleri Almerije i Sevilje remizirali su 2:2 (1:0) u poslednjoj utakmici 28. kola španske La Lige.

Poslednjeplasirana ekipa na tabeli imala je prednost jednog gola sve do 81. minuta, da bi golovima Dodija Lukebakija i Lukasa Okampusa, Sevilja uspela da dođe do preokreta u finišu.

I taman kada se činilo da će rekorder Lige Evrope sa celim plenom uspeti da se vrati sa gostovanja, planove Sevilji pokvario je srpski fudbaler Marko Milovanović. Rezervista Almerije ušao je u igru u 88. minutu i postigao gol za konačnih 2:2 u dubokoj nadoknadi.

Bio je to deseti remi za Almeriju ove sezone, koja još uvek ne zna za pobedu u takmičenju, a narednu šansu da upiše tri boda imaće protiv Las Palmasa u sledećem kolu. Sevilja sa druge strane u idućoj rundi dočekuje Seltu.