
pre 9 minuta 03: 49
(UŽIVO) Đoković - Fric 1:0: Amerikanac vratio brejk, ponovo smo na početku
Novak Đoković i Tejlor Fric igraju za polufinale Grend slema gde pobednika čeka Karlos Alkaraz.
Fudbaler Sevilje, Nemanja Gudelj, počeo je da trenira sa saigračima iz Sevilje, što je poslednja faza oporavka od povrede i operacije kolena iz januara meseca ove godine.
Španski mediji još ne raspolažu informacijom kada će se defanzivni vezista kluba iz Andaluzije vratiti igranju mečeva, ali svakako zvuči ohrabrujuće da je ponovo u kopačkama.
Sevilja sutra gostuje Realu u Madridu, reprezentativac Srbije odradio je trening sa ekipom pred njen put u glavnbi grad, ali još nije u konkurenciji za mečeve. Barem ne za duel sa "kraljevićima".
To su poslednja ohrabrujuća saznanja "sedme sile" sa Pirineja, prvenstveno za osvajača najviše trofeja Lige Evrope (eks Kup UEFA), a onda i selektora selekcije Srbije, Dragana Stojkovića, jer je Gudelj bio važna karika u borbi "orlova" za plasman na ovogodišnje prvenstvo Evrope u Nemačkoj.
Gudelj ima 32 godine, a ove sezone je za sadašnji tim odigrao 16 mečeva u La Ligi. Pre prelaska u Sevilju, igrač sredine terena, kadar da popunjava rupe i u zadnjoj liniji, nosio je dres Brede, AZ Alkmara, Ajaksa i par klubova u Kini.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
Crvena zvezda neće igrati grupnu fazu Lige prvaka 2025/26
Lacoste je lansirao ekskluzivnu kolekciju, gde je prepoznatljivi amblem krokodila zamenio jarcem u čast tenisera Novaka Đokovića
10.01.2024 19: 15
Fudbalski reprezetativac Srbije uspešno prebrodio intervenciju na povređenom kolenu.
25.08.2025 23: 38
Start sezone kom se Sevilja nikako nije nadala.
21.08.2025 08: 18
Klub iz Andaluzije ima finansijskih problema zbog čega se odlučio da proda srpskog fudbalera.
17.08.2025 21: 40
Baskijci slavili sa 3:2, a ponovo je najbolji akter bio Niko Vilijams, strelac jednog gola, i asistent kod dva pogotka.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 4 sata 23: 15
Jakub Kivior dolazi na "Dragao" iz Londona na pozajmicu uz mogući otkup.
pre 4 sata 23: 00
Holanđanin inkasirao skoro 23 miliona evra od Mančestzer Junajteda i Bajera iz Leverkuzena.
pre 5 sati 22: 30
Meksikanac je počeo da nas iznenađuje i van terena...
pre 5 sati 22: 15
Novi rekorder Premijer lige i član Liverpula nije propustio da se zahvali bivšem klubu.
Ostavite komentar