Bez pobednika u predgrađu Madrida: Bebe u nadoknadi vremena doneo bod Raju

29.10.2023 18:13
Bez pobednika u predgrađu Madrida: Bebe u nadoknadi vremena doneo bod Raju Twitter/RayoVallecano

Fudbaleri Rajo Valjekana su odigrali nerešeno sa Real Sosijedadom 2:2 (1:1) u 11. kolu španske La Lige.

Prvo poluvreme je bilo poprilično izjednačeno što pokazuje i rezultat sa kojim se otišlo na pauzu (1:1). Valjekano je poveo preko Abdula Mumina u 31. minutu, a 10 minuta kasnije je Mikel Ojarzabal doneo izjednačenje gostima.

Drugi deo igre je statistički pripao domaćinu ali je Ojarzabal ponovo pokazao da je alfa i omega ekipe iz San Sebastijana i pogotkom sa "bele tačke" u 66. minutu. Ipak, kada se činilo da Sosijedad nosi tri boda kući, Bebe je zatresao mrežu u 91. minutu i doneo bod svom timu.

Sosijedad se nakon 11. odigranih kola nalazi na petoj poziciji sa 19 osvojenih bodova, a Rajo zauzima osmo mesto sa 17.