Upamekano Bajern Minhen produžetak ugovora Bundesliga | Arena Sport
srb
najnovije
Bundesliga

Francuski fudbaler Dajo Upamekano produžio ugovor sa Bajernom

komentari (0)

Izvor: Tanjug

13.02.2026 14:50
Dajo Upamekano Tanjug/AP Photo/Martin Meissner
Dajo Upamekano

Fudbaler Bajerna i reprezentativac Francuske Dajo Upamekano produžio je ugovor sa klubom iz Minhena do 30. juna 2030. godine, saopštio je danas šampion Nemačke.

Upamekano (27) je u Bajern stigao 2021. godine iz Lajpciga. Francuski fudbaler je za klub iz Minhena odigrao 180 utakmica i postigao je šest golova.

 

 

"Veoma sam srećan što ostajem u Bajernu i što ću nastaviti da igram u ovom klubu. Imamo sjajan tim i odličnog trenera. Imamo velike zajedničke ciljeve. Želim da osvojim što više trofeja sa Bajernom", rekao je Upamekano, preneo je sajt kluba. On je za reprezentaciju Francuske nastupio na 35 mečeva i dva puta se upisao u listu strelaca.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).