
pre 3 sata 00: 46
Dejm se vraća kući: Ugovor sa Portlandom na tri godine!
Lilard se vraća sa "pozajmice" u Milvokiju da završi karijeru u Oregonu
Šef stručnog štaba Frajburga, Kristijan Štrajh napustiće na kraju sezone nemački fudbalski klub posle više od 12 godina na mestu trenera, potvrđeno je iz kluba.
Štrajh je odmah nakon završene igračke karijere preuzeo omladinsku ekpu Frajburga. Nakon toga je četiri godine radio kao pomoćni trener u prvoj ekipi, a od 2012. godine je samostalno vodi. Iskusni strateg tako napušta klub nakon 29 godina. On je i kao igrač nastupao za ekipu Frajburga, dok prošao i akademiju kluba.
"Ovaj klub je moj život... Teška srca mogu da objavim da neću da nastavim da budem trener Frajburga. Dugo sam razmišljao i vodio mnogo diskusija, ali verujem da je posle 12 godina pravo vreme da ustupim mesto novoj energiji, novim ljudima i novim mogućnostima. Verujem da je ovim igračima potrebna nova energija", rekao je Štrajh, prenosi zvanični sajt kluba.
Frajburg se trenutno nalazi na devetom mestu na tabeli Bundeslige sa 33 boda, dok su u evropskim takmičenjima ispali u osmini finala Lige Evrope od Vest Hema.
Ovih dana u svetu sporta pažnju javnosti u Hrvatskoj privukla je informacija kako dva svetska brenda – Puma i Adidas – imaju u vidu da postanu novi brend sponzori hrvatske fudbalske reprezentacije.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
17.03.2024 17: 57
Bajer iz Leverkuzena sve je bliži tituli prvaka Nemačke, prvoj u istoriji kluba, a pehar bi izabranici Ćabija Alonsa mogli da podignu 4. maja u Frankfurtu
09.11.2023 23: 58
Razlika između nemačkog Frajburga i TSC-a je očigedna, znalo se to i pre dvomeča u Ligi Evrope, a nakon ubedljivih 5:0 u okviru četvrte runde takmičenja, trener nemačke ekipe, Kristijan Štrajh pohvalo je svoje igrače.
14.03.2023 12: 23
Pred revanš osmine finala UEFA Lige konferencija protiv Juventusa, nemački Frajburg obnovio ugovor sa trenerom.
pre 5 sati 22: 23
Francuski napadač istakao Ajntrahtu da ga zanima samo transfer u redove šampiona Engleske.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 4d
pre 3 sata 00: 26
Mogao je Marko Milošević da bude pravi heroj Partizana u prvoj rundi kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope, ali crno-beli su na kraju nakon penala ispali od AEK-a iz Larnake.
pre 3 sata 00: 18
Trener crno-belih, Srđan Blagojević je nakon meča pohvalio svoj tim i zahvalio se navijačima na velikoj podršci.
pre 3 sata 00: 00
Novi neuspeh tima sa Autokomande i treću godinu zaredom...
pre 3 sata 23: 57
Aktuelne šampionke Evrope, fudbalerke Engleske pobedile su u četvrtfinalu Švedsku 2:2 (0:2) posle izvođenja penala 3:2 iako je izvedeno sedam serija.
Ostavite komentar