pre 5 minuta 11: 20
Srbija želi reprizu strašne pobede nad Englezima: Preko Portugala do praga prvenstva Evrope
"Orlići", uzrasta do 19 godina, igraju važan meč sa domaćinom jednog d kvalifikacionih turnira.
/Od izveštača Arene Sport u Barseloni/
Tornike Šengelija je u nekim ključnim momentima odigrao na svom niovu i pomogao Barseloni da u produžetku savlada Crvenu zvezdu 92:88 u 34. kolu Evrolige.
Za TV Arena sport je govorio posle naporanog meča:
"Videli smo kako igraju na prethodnim utakmicama. To je puno fizikalnosti u pitanju. Sjajni su u izolaciji i umeju da kontrolišu skok. Bili smo spremni na to i počeli smo partiju na sjajan način - makar što se tiče čvrstine. Dobro smi zatvarali njihove jedan na jedan situacije i bili sjajni na skoku pod našim košem", počeo je Šengelija.
Barselonu čeka teška završnica u borbi za plej-of Evrolige.
"Mnogo je izazova pred nama, kao što sam već spominjao u našim glavama nema mesta za preveliko razmišljanje unapred. Fokus je isključivo na sledećoj utakmici".
Pre meča se srdačno pozdravio sa Monekeom i Dobrićem.
"Sa Semijem sam sjajan, igrali smo zajedno. Čima isto, Dobrića mnogo volim. Takođe sam delio parket i sa Bolombojem. Ovih 40 minuta na terenu nismo prijatelji, ali pisle toga jesmo."
Može lako da se dogodi da Barselona u plej-inu igra protiv Crvene zvezde.
"Nikad se ne zna. Ali, kako što sam rekao, ne razmišljamo sada o tome, imamo utakmice pred sobom. Videćemo", zaključio je Šengelija.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
pre 15 sati 19: 35
Stručmni komentator TV Arena sport očekuje da crveno-beli polože ispit u Kataloniji.
pre 17 sati 17: 44
Nova garnitura dresova za košarkaše na putu je za Barselonu.
pre 22 sata 12: 47
Utakmica 34. kola Evrolige između Barselone i Crvene zvezde, koja je prvobitno bila zakazana za 20.30, počeće večeras od 21 čas.
26.03.2026 20: 35
Pred duel sa katalonskim velikanom, Džered Batler i Džordan Nvora govorili su za Arenu o onome što crveno-beli moraju da poprave, ali i o tome koliko ova utakmica može da znači u borbi za što bolju poziciju pred završnicu ligaškog dela.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 41 minut 10: 45
Španski i izraelski tim odigrali neverovatno prvo poluvreme svoje utakice 34. kola elitnog košarkaškog takmićenja.
pre 2 sata 08: 44
Prosto je enverovatno kako igraju košarkaši Partizana u odnosu na ono što su navijači imali prilike da gledaju pre samo dva meseca...
pre 3 sata 08: 22
Upravo zbog pobede su izabranici Ćavija Paskvala bili spremni da razgovaraju o mnogim temama nakon utakmice, a naš reporter sa lica mesta je dobio priliku da razmeni nekoliko reči sa Tornikeom Šengelijom, gruzinskim asom koji godinama važi za jednog od najboljih evropskih centara.
pre 3 sata 08: 00
Tim sa Malog Kalemegdana nije sasvim ostao bez šansi za direktan plasman u plej-of, ali mu je realniji odlazak u plej-in, na završetku najduže faze najjačeg kontinentalnog takmičenja.
Ostavite komentar