pre 11 minuta 09: 50
Manuel Nojer na profesionalnoj raskrsnici: Novi ugovor, sportska penzija ili Premjer liga
Golman Bajerna ima 40 punih godina i još se ne zna kakav će potez povući na kraju sezone.
Profimedia
Ogromno interesovanje vlada za završni turnir Evrolige u Atini. Nakon što je jutros u 10.00 časova pušten u prodaju novi kontingent karata za Fajnal-for, sve dostupne ulaznice planule su u rekordnom roku.
Borba za mesto na tribinama traje širom Evrope, a kao i prethodnih godina, među najzainteresovanijima su navijači iz Grčke, Turske i Srbije. Čak i u situaciji kada njihovi klubovi još nisu osigurali plasman na završni turnir, karte se rasprodaju bez problema.
Prema informacijama iz Evrolige, drugi talas prodaje trajao je svega sat vremena – sve što je bilo u ponudi ekspresno je razgrabljeno. Više od milion korisnika istovremeno je pokušalo da se domogne ulaznica putem platforme, ali su samo najbrži uspeli da kompletiraju kupovinu i obezbede svoje mesto u dvorani.
Novi, treći krug prodaje zakazan je za 17. mart od 10.00 časova, dok je samo finale na programu 20. aprila.
Kada je reč o srpskim predstavnicima, Crvena zvezda je u dobroj poziciji da izbori nastavak takmičenja, što dodatno podgreva interesovanje domaćih navijača, dok Partizan idalje ima šanse da se domogne plej - ina, ali su te šanse u domenu teorije..
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
08.04.2026 16: 23
Košarkaški klub Crvena zvezda oglasio se povodom smrti košarkaške legende Duška Vujoševića koji je tokom svoje bogate karijere bio i trener crveno-belih.
07.04.2026 13: 01
Među legendama koje su ipak ostale na nekoj od evroligaških klupa ove sezone, koja se pokazala kao kobna za stručnjake sa velikim stažom u eliti, jeste Pablo Laso, koji je mesto u Vitoriji zamenio foteljom u Istanbulu i pozicijom šefa stručnog štaba Efesa.
06.04.2026 14: 28
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović izjavio je danas u Beogradu da je predstojeći meč u Evroligi protiv Pariza odlučujući u borbi za što bolji plasman na tabeli regularnog dela takmičenja.
04.04.2026 21: 54
Plan je da se Superliga nastavi 18. aprila...
pre 12 sati 21: 27
Već neko vreme se vodi rasprava između Kevina Pantera i Partizana oko neplaćenog duga kluba iz Humske prema svom bivšem kapitenu.
pre 14 sati 19: 59
Klub iz Humske je spreman da za Francuza izdvoji ozbiljna novčana sredstva.
pre 18 sati 15: 21
Njegov eventualni odlazak ostavio bi veliku "rupu" u rosteru Partizana, posebno imajući u vidu da je postao jedan od ključnih igrača u sistemu crno-belih i jedan od najpouzdanijih defanzivaca u timu.
pre 19 sati 14: 47
Prema istim navodima, doneta je odluka da se igraču izda novi pasoš, ali će zbog administrativnih procedura on moći da ga preuzme tek posle praznika.
Ostavite komentar