pre 2 sata 23: 26
Đoan Penjaroja, trener Partizana: "Iskustvo nekih prethodnih mečeva nam je pomoglo"
U narednoj utakmici u Evroligi crno-beli dočekuju Dubai.
Profimedia
Na polovini ligaškog dela Evrolige, najefikasniji igrač po indeksu korisnosti dolazi iz redova Olimpijakosa - Nikola Milutinov.
Iskusni srpski centar beleži u proseku 11 poena i 7,7 skokova po meču, što mu donosi vodeći indeks korisnosti od 21,7. Za petama mu je saigrač Saša Vezenkov, čiji učinak iznosi 21,5 indeksnih poena.
Odmah iza dvojca iz Pireja nalazi se Ilajdža Brajant iz Hapoela Tel Aviv, koji u dosadašnjem toku sezone ima prosečan indeks korisnosti 20,3.
Crvena zvezda može da se pohvali sa dvojicom igrača među deset najboljih.
Četvrtu poziciju zauzima Čima Moneke, koji postiže 14,4 poena uz 7,7 skokova po utakmici, a njegov indeks korisnosti iznosi 19,7.
Među elitom je i Džordan Nvora, koji se nalazi na devetom mestu, američki krilni igrač beleži 17,5 poena i 4,7 skokova, uz indeks 18,3.
U samom vrhu liste nalazi se još jedan srpski reprezentativac. Filip Petrušev, koji nastupa za Dubai, zauzima peto mesto sa prosečnim indeksom korisnosti od 19,4.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
03.03.2026 16: 16
Samim tim, crveno-beli imaju svog centra na raspolaganju za predstojeću utakmicu Evrolige.
27.02.2026 14: 02
Košarkaš Žalgirisa imao indeks korisnosti veći od svih svojih kolega u 29. kolu elitnog takmičenja.
24.02.2026 16: 10
Olimpaijakos će braniti drugo mesto na tabeli bez dva igrača sa najvećim indeksom ne samo u njihovoj ekipi, već i celokupnom takmičenju!
pre 2 sata 23: 26
U narednoj utakmici u Evroligi crno-beli dočekuju Dubai.
pre 2 sata 23: 10
Nemački as je postigao 16 koševa, a upisao je i 11 skokova i pet asistencija.
pre 5 sati 20: 06
Već je poznato da se reprezentativac Angole nalazi u sastavu crno-belih za ovaj meč, ali poslednje informacije iz Bolonje nalažu da se očekuje da će 27-godišnjak imati i minutažu protiv Fenerbahčea.
pre 9 sati 16: 41
Tim povodom se oglasio i generalni menadžer tima iz Kneževine Oleksej Jefimov.
Ostavite komentar