Donatas Motiejunas posle meča KK Crvena zvezda Makabi Evroliga | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz Evrolige

Motiejunas za Arenu: Svi su uradili svoj posao, ponosan sam na nas

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

30.10.2025 22:52
Donatas Motiejunas, košrkaš Zvezde Starsport
Donatas Motiejunas, košrkaš Zvezde

Košarkaši Crvene zvezde savladali su kao gosti Makabi u beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 99:92 u meču osmog kola Evrolige i tako stigli do šeste uzastopne pobede u elitnom takmičenju.

Posle meča, za TV Arena Sport je govorio Donatas Motiejunas, koji je imao samo reči hvale za svoj tim, izabravši da se ne fokusira na greške, nego na pozitivne stvari. 

"Mislim, ne gledam na probleme, gledao bih iz drugog ugla. Pali smo u zaostatak nakon što smo celu utakmicu vodili. Uspeli smo da se saberemo, pokažemo karakter i pobedimo. Svi igrači su uradili posao, Makabi je snažna ekipa, šutira mnogo i pokazali su šta mogu. Ponosan sam na sve nas", dovršio je Litvanac.  

U narednom kolu, sledeće nedelje, Zvezda dočekuje Panatinaikos. Sve mečeve Evrolige možete pratiti na kanalima TV Arena Sport. 

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.