/Pariz / od izveštača Arene sport/
Košarkaši Partizana imaće večeras podršku "grobara" na meču sa Parizom u 32. kolu Evroliga. Pristalice crno-belih već su počeli da se okupljaju, njih nekoliko desetina nalaze se ispred jedanog paba, gde je mirno očekuju da krenu na utakmicu, ali istovremeno u tom delu se nalazi veliki broj policije koje su opkolile taj kafić kako bi sprečili bilo koji incident.
Košarkaši Partizana imaće podršku u dvorani, koja će sigurno mnogo značiti igračima na parketu, očekujući još jedan trijumf svojih ljubimaca u Evroligi, treći zaredom.
Ostavite komentar