Španci plaćaju 15.000 evra novčane kazne i uslovno će stadion "Santijago Bernabeu" delimično biti zatvoren ako se prekršaj iz duela sa Benfikom ponovi.
Đoan Penjaroja posle drame u Izraelu: Loš osećaj, zaslužili smo pobedu...
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
03.02.202623:15
StarsportĐoan Penjaroja
Trener Partizana ĐoanPenjaroja čestitao je Makabiju na pobedi posle utakmice 26. kola Evrolige, s tim da je ostao gorak ukus u ustima španskog stručnjaka, budući da je takođe bio mišljenja da je srpski tim zaslužio više.
Podsetimo, crno-beli imali su tri poena prednosti u poslednjem minutu, ali su spletom raznih okolnosti izgubili kontrolu u samoj završnici, dok je "šlag na tortu" bio koš Džimija Klarka uz zvuk sirene za pobedu Makabija.
"Čestitam Makabiju na pobedi. Čestitam i svojim igračima na ovom meču. Mislim da je moj tim večeras zaslužio više. Ali, to je košarka, u poslednjem minutu je Makabi pogodio važne šuteve i pobedio. Kontrolisali smo meč, popravili odbranu, delili loptu, a na kraju je 50-50 situacija. U poslednjem minutu smo vodili tri poena, a u poslednjoj sekundi smo poraženi", rekao je Penjaroja.
Španski trener ponovio je da je Partizan napravio veliki iskorak u odnosu na prvu utakmicu u Beogradskoj areni, kada je Makabi ubacio čak 112 poena.
"Imali smo greške, ali se tim takmičio dobro. Mnogo smo napredovali u odnosu na prethodni meč sa Makabijem. Moj osećaj je loš, zaslužili smo da pobedimo, a greške u poslednjem minutu su uticale da izgubimo", dodao je Penjaroja.
Đoković već ima iskustva u dubl formatima na kalifornijskim turnirima ovo će mu biti sedmi nastup u dublu, a najdalje je stigao 2019. godine kada je u paru sa Fabiom Fonjinijem igrao polufinale.
Video snimak prikazuje Von u crvenoj sportskoj opremi dok pažljivo radi vežbe snage za gornji deo tela, podiže tegove i izvodi vežbe za stabilnost stomačnih mišića. U jednom trenutku ustaje iz invalidskih kolica kako bi, uz oprez, stavila deo težine na povređenu i zavijenu nogu.
Leklerov optimizam i posvećenost radu ukazuju da Ferari neće lako odustati u trci za najbržim vremenima, dok se sezona tek zahuktava i rivalstvo sa Mercedesom, Red Bulom i Meklarenom obećava spektakl.
Košarkaši Partizana u 29. kolu Evrolige u sredu od 18.45 gostuje aktuelnom šampionu Evrope, ekipi Fenerbahčea a pred put u Istanbul trener crno-belih Doan Penjaroja govorio je o kadrovskoj situaciji i očekivanjima.
Real u Beograd dolazi sa skorom 16–11, dok je Partizan na 17. mestu sa učinkom 9–18. U prvom ovosezonskom susretu Madriđani su slavili 93:86, što dodatno motiviše crno-bele da pred domaćom publikom pokušaju da uzvrate udarac.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Između Beograda i Atine ima 1094 kilometara, 11 sati i 10 minuta vožnje kolima, 100 minuta avionom, ove sezone i 13 kola Evrolige, a pitanje je koliko košarkaških stratega...
Plejmejker “kneževa” je na klupi sačekao završetak utakmice, dok je Ilaj Okobo do poslednjeg zvuka sirene ostao na parketu. Dok je Francuz napuštao teren, bio je žrtva klasičnog “ribanja” od strane lidera ekipe - koje je ipak ubrzo eskaliralo
Ostavite komentar