Šejk Milton Valensija ostao u Beogradu u avionu Parker i Tajrik Džons Partizan | Arena Sport
srb
najnovije
Evroliga KK Partizan

Partizan bez Miltona napada Valensiju: U avionu Tajrik Džons i Džabari Parker

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

29.12.2025 11:40
Šejk Milton Starsport
Šejk Milton

Košarkaši Partizana u utorak (20.30 TV Arena Premium 1) gostuju Valensiji u 19. kolu Evrolige, put Španije nije krenuo Šejk Miltona zbog infekcije žulja.

Amerikanac je propustio i meč protiv Splita zbog istih problema.

Dok su se u avionu našli Tajrik Džons i Džabari Parker, ali za sada se još ne zna da li će igrati, odnosno koji je njegov status u Partizanu.

Ista situacija je i sa Tajrikom, kao i Sterlingom Brazunom, koji se u poslednje vreme spominju da će napustiti klub. 

Partizan se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli Evrolige sa skorom od šest pobeda i 12 poraza. 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).