pre 39 minuta 23: 15
Nemački velikan pravi planove za leto: Vlahović pao u drugi plan
Nemački gigant pokušava da produži ugovor sa Upamekanom, kome vernost sa klubom ističe 2026. godine, dok Real Madrid već pokazuje ozbiljno interesovanje za njega.
Guliver/(AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da su njegovi igrači verovali da mogu da savladaju Panatinaikos i kad su gubili 10 razlike na tri minuta pre kraja utakmice.
"Fenomenalna utakmica, veoma važna pobeda za nas. Hvala igračima koji su verovali da možemo da preokrenemo. Nisu se predali ni na minus 10 ni posle one trojke Nana uz zvuk sirene. Uspeli smo čak i da dođemo u situaciju da imamo napad za pobedu u regularnom toku meča", rekao je Obradović na konferenciji za medije posle utakmice.
Partizan je ponovo imao fenomenalnu podršku navijača, pošto je na tribinama bilo 20.079 gledalaca.
"Hvala navijačima, njihova energija i podrška je fenomenalna, ponovo su nas nosili svih 45 minuta, uvek su uz nas i to nam mnogo znači", dodao je Obradović.
On je rekao da je utakmica protiv Panatinaikosa uvek emotivna za njega.
"Za mene je ovo uvek emotivna utakmica, radio sam tamo 13 godina i proveo prelepe trenutke. Postoje još uvek neki ljudi u Panatinaikosu sa kojima sam sarađivao i svakako je uvek poseban osećaj kad igram protiv Panatinaikosa", naveo je trener Partizana.
Obradović je na kraju rekao da Frenk Kaminski nije igrao veći deo drugog poluvremena, jer je dobio izuzetno jak udarac u rebro i zbog toga nije mogao da se vrati na teren. Partizan će u narednom kolu Evrolige na svom terenu dočekati Monako.
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
07.11.2025 23: 12
Trener Partizana analizirao poraz od Olimpijakosa u 9. kolu Evrolige.
07.11.2025 17: 00
Pred košarkašima Partizana je veliki izazov - prekinuti niz poraza na paklenom gostovanju Olimpijakosu u Pireju u okviru devetog kola Evrolige (Arena 1 Premium).
29.10.2025 21: 27
Košarkaši Partizana poraženi su večeras od Hapoela iz Tel Aviva rezultatom 97:84 u utakmici sedmog kola Evrolige. Na "neutralnom" terenu u Sofiji crno-beli su upisali četvrti poraz, dok izraelski tim vodi na tabeli sa učinkom 6:1.
24.10.2025 09: 42
"Parni valjak" dočekaće od 20.30 časova (TV Arena 1 Premium) Pariz u 6. kolu Evrolige.
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 10h
pre 1 sat 21: 59
Košarkaši Asvela poraženi su na domaćem terenu od Monaka rezultatom 52:84 (11:14, 10:20, 19:30, 12:20) u okviru 12. kola Evrolige.
pre 6 sati 17: 43
Bilo je pitanje da li će se utakmica između Virtusa i Makabija iz Tel Aviva održati u Bolonji, ali je ono rešeno...
pre 7 sati 16: 53
Crvena zvezda dobija pojačanja...
pre 8 sati 15: 42
Utakmicu 12. kola Evrolige između Partizana i Fenerbahčea pratite u petak od 20.30 na Areni 1 Premium.
Ostavite komentar