pre 6 minuta 20: 04
Vreme je za rastanak: Valverde na kraju sezone napušta Atletik Bilbao
To je potvrdio i sam stručnjak, koji je otkrio da više neće sedeti na klupi Baskijaca.
Profimedia
/Atina/ od izveštača Arena sport/
Poster Dejana Bodiroge u "OAKA areni" je i dalje sklonjen, a umesto njega stoji Frenki Alvertis. Iako je grčka javnost osudila taj postupak vlasnika Panatinaikosa Dimitrisa Janakopulosa, legendarni košarkaš očigledno nije po ukusu prvog čoveka kluba iz Atine, zbog toga što je nas čelu Evrolige.
Ostaje da se vidi da li će u bliskoj budućnosti doći do spuštanje tenzije, jer nije prvi put da reaguje tako burno, pa posle toga spušta "loptu". Podsetimo, Crvena zvezda večeras gostuje Panatinaikosu u 32. kolu Evrolige, meču koji je izuzetno važan za obe ekipe.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
pre 11 sati 08: 20
Zvezda, s druge strane, stiže u Atinu sa dozom opreza i bez Ebuke Izundua, koji je zbog problema sa istegnućem ostao u Beogradu. Stručni štab nije želeo da rizikuje u osetljivoj fazi sezone, računajući da će centar biti spreman za naredne izazove u duplom kolu.
19.03.2026 17: 43
Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor izjavio je pred meč sa Crvenom zvezdom da ne mari mnogo za druge ekipe već da je fokusiran isključivo na svoju ekipu.
19.03.2026 16: 53
Košarkaši Crvene zvezde otputovali su u Atinu na meč 32. kola Evrolige gde će gostovati ekipi Panatinaikosa. Prema pisanju domaćih medija na put sa ekipom nije krenuo centar Ebuka Izundu, koji je zbog lakše povrede ostao u Beogradu.
19.03.2026 15: 57
Predstoji duel u kojem Crvena zvezda može mnogo toga da dobije.
pre 41 minut 19: 30
Košarkaši Crvene zvezde u okviru 32. kola Evrolige gostuju ekipi Panatinaikosa u Atini. Ekipa Saše Obradovića u ovu utakmicu ulazi sa velikom dozom samopouzdanja na krilima prošlonedeljne pobede protiv aktuelnog šampiona Evrope Fenerbahčea.
pre 48 minuta 19: 23
U očekivanju duela u OAKA areni.
pre 7 sati 12: 17
Olimpijakos se trenutno nalazi na drugom mestu tabele Evrolige sa skorom 22-11, a Milutinov ističe da je ekipa odlučna da zadrži ovu poziciju do kraja sezone.
pre 11 sati 09: 10
Protiv Pariza smo videli šta crno-beli mogu kada je Grk u punoj snazi...
Ostavite komentar