Alkaraz trenutno zauzima drugu poziciju sa 11.960 bodova, ali će po završetku turnira ostati bez 2.000 poena osvojenih prošle godine kada je podigao pehar u Parizu. Ipak, uprkos velikom bodovnom minusu, Španac će zadržati drugo mesto na ATP listi.
Da je ekipa iz Bačke Topole slavila na gostovanju timu koji je već obezbedio status, Radnički bi ispao iz lige, što dodatno oslikava dramatičan finiš sezone u srpskom prvenstvu.
Na jednoj strani nalazi se potpredsednik za sportska pitanja Predrag Mijatović, koji, prema rečima generalnog direktora Danka Lazovića, deluje samostalno i bez šire podrške u klupskim strukturama.
Digital Day 2026 tako još jednom potvrđuje svoju ulogu centralnog mesta susreta industrije – prostora gde se spajaju globalna ekspertiza, regionalna praksa i konkretni odgovori na pitanja koja oblikuju budućnost marketinga, medija i tehnologije
Klub iz Humske je ranije registrovao četvoricu stranaca: Karlika Džonsa, Bruna Fernanda, Nika Kalatesa i Šejka Miltona, a ukoliko zahtev bude prihvaćen, očekuje se da njihove zamene budu Dvejn Vašington i Isak Bonga
Zvezda pušta sezonske karte: Prodaja počinje u ponedeljak!
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
14.08.202516:55
KK Crvena zvezdaKošarkaši Crvene zvezde
Košarkaški klub Crvena zvezda obradoao je svoje navijače informacijom da će se sezonske ulaznice za sezonu 2025/26 naći u prodaji od ponedeljka, 18. avgusta od 12.00 časova.
Prodaja će trajati do 25.09.2025. godine, praktično do početka takmičarske sezone koja za naše košarkaše kreće 30.09.2025. godine u "Beogradskoj Areni" spektaklom protiv milanskog Armanija. Cene sezonskih karata obuhvataju takmičarske utakmice našeg prvog tima u Evroligi u Areni (osim utakmice 20. kola sa Valensijom koja se igra u hali "Aleksandar Nikolić"), AdmiralBet ABA ligi i srpskoj ligi.
Cene su minimalno korigovane u odnosu na prošlu sezonu, a beogradski klub će igrati više takmičarskih mečeva u Evroligi naredne sezone, koja broji 20 ekipa u ligaškom delu sezone.
Prodaja sezonskih karata obavljaće se po sada već ustaljenom načinu u tri faze:
PRVA FAZA – obnova istih mesta (sva mesta iz prošle sezone su rezervisana za vlasnike sezonskih iz prethodne takmičarske sezone) – period prodaje u prvoj fazi je od 18.8. do 3.9.2025.
DRUGA FAZA – obnova sezonskih karata, kao i mogućnost promene mesta od preostalih dostupnih slobodnih sezonskih karata od 4.9. do 10.9.2025.
TREĆA FAZA - slobodna prodaja sezonskih karata za sve sektore od 11.9. do 25.9.2025.
Cene možete pogledati na slici u nastavku teksta.
KK Crvena zvezda
Cene sezonskih karata
Sezonske karte prodavaće se u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, početak u ponedeljak od 12 časova, kao i online.
Radno vreme prodajnog mesta Mali Kalemegdan biće radnim danima od 12 do 20 časova i subotom od 10-16 časova.
Vest Hem nije uspeo da izbori opstanak u Premijer ligi uprkos pobedi u poslednjem kolu, pa će "čekićari" naredne sezone igrati u Čempionšipu. Tim Nuna Espirita Santa savladao je Lids sa 3:0 pred svojim navijačima, ali to nije bilo dovoljno pošto je Totenhem slavio protiv Evertona i sačuvao mesto iznad zone ispadanja.
Alkaraz trenutno zauzima drugu poziciju sa 11.960 bodova, ali će po završetku turnira ostati bez 2.000 poena osvojenih prošle godine kada je podigao pehar u Parizu. Ipak, uprkos velikom bodovnom minusu, Španac će zadržati drugo mesto na ATP listi.
Da je ekipa iz Bačke Topole slavila na gostovanju timu koji je već obezbedio status, Radnički bi ispao iz lige, što dodatno oslikava dramatičan finiš sezone u srpskom prvenstvu.
Na jednoj strani nalazi se potpredsednik za sportska pitanja Predrag Mijatović, koji, prema rečima generalnog direktora Danka Lazovića, deluje samostalno i bez šire podrške u klupskim strukturama.
Digital Day 2026 tako još jednom potvrđuje svoju ulogu centralnog mesta susreta industrije – prostora gde se spajaju globalna ekspertiza, regionalna praksa i konkretni odgovori na pitanja koja oblikuju budućnost marketinga, medija i tehnologije
Najbolji srpski teniser Novak Đoković uspešno je startovao na Rolan Garosu, pošto je večeras savladao Francuza Đovanija Petši-Perikara rezultatom 5:7, 7:5, 6:1, 6:4.
Ekipa je krenula silaznom linijom još negde uoči Kupa "Radivoja Koraća", da bi u utakmici broj dva protiv Partizana u potpunosti prizemljena. Nije to bio samo poraz koji eliminiše. Bio je to poraz koji postavlja pitanja i zahteva odgovore.
Ovaj sastanak ujedno razjašnjava i situaciju oko srpskih klubova Crvene zvezde i Partizana. Iako se već neko vreme spekuliše o njihovom potencijalnom statusu u Evroligi, proces prelaska na franšizni model još nije započet. Prema aktuelnim informacijama, konkretni koraci u tom pravcu očekuju se tek tokom leta.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Posle mnogo vremena jedan okršaj Partizana i Crvene Zvezde nije izazivao mnogo pažnje i nije imao takmičarsku težinu, kao što je to bio slučaj prethodnih godina, naročito u Aba ligi. Okej, ni prvi meč u regionalnoj ligi nije izazvao mnogo pažnje, da budemo do kraja iskreni, ali je opet bio prvi u tom takmičenju.
Košarkaše Crvene zvezde u narednom kratkom vremenskom periodu očekuju dve izuzetno zahtevne utakmice, mečevi sa Partizanom i Barselonom i to u razmaku od samo 48 sati.
Zvezda Žalgirisa iz Kaunasa, Silvan Francisko, privukao je pažnju još jednog evroligaškog tima. Prema izvorima BasketNews-a, ASVEL Villerban je ušao u trku za 28-godišnjeg francuskog beka.
Ostavite komentar