Fenerbahče i definitivno bez Biberovića protiv Zvezde | Arena Sport
srb
najnovije
Evroliga KK Crvena zvezda

Ništa od žalbe, Evroliga potvrdila kaznu: Fener i definitivno bez Biberovića na Zvezdu

komentari (0)

Izvor: Tanjug

15.10.2024 17:40
Skanadal na meču Fenera i Efesa Profimedia
Skanadal na meču Fenera i Efesa

Turski košarkaš Tarik Biberović definitivno neće igrati danas za Fenerbahče protiv Zvezde u meču trećeg kola Evrolige pošto mu je Disciplinska komisija potvrdila kaznu od meča suspenzije zbog incidenta u prošlonedeljnom meču protiv Efesa.

Fenerbahče se žalio na kaznu koja je izrečena Biberoviću zbog prošlonedeljnog incidenta sa Elajdžom Brajantom iz Efesa, ali je ta žalba odbijena i 23-godišnjak rođen u Zenici neće biti danas na raspolaganju treneru Šarunasu Jasikevičijusu.

Ovo je novi udarac za trenera Jasikevičijusa koji danas neće moći da računa ni na povređene Marka Gudurića i Skotija Vilbekina.

Utakmica Fenerbahče - Crvena zvezda igra se danas u Istanbulu sa početkom od 19 i 45.

Oba kluba u meč ulaze sa maksimalnim učinkom.
 

Standings provided by Sofascore

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zvezdina košarka sa kolena na koleno

Kolumne

14.03.2026 11: 00

Zvezdina košarka sa kolena na koleno

Poslednjih pet minuta Zvezdinog duela sa Fenerom svakako će se prenositi među zvezdaškim svetom. Ko god se bude prisećao, pričao sinu, unuku ili prijatelju koji nije bio prisutan, prvo će pomenuti Džereda Batlera.