pre 2 minuta 08: 59
(VIDEO) Ovo su baš emocije! Ovako je legendarni argentinski komentator Giralt doživeo gol za finale Mundijala
U glasu su se jasno mogli čuti uzbuđenje, neverica i ponos, dok je uz povike slavio pogodak
Bogdan Bogdanović dugo je ostao u "druženju" sa medijima, posle najnovije pobede njegovih Los Anđeles Klipersa, jer ih je zanimalo milion stvari u vezi njegove partije protiv Bruklina, ali su ga propitivali i na šire teme.
Recimo, za mišljenje o rezultatima nedavnog žrebanja grupa Evropskog prvenstva ovog leta u Poljskoj, Letoniji, Finskoj i na Kipru, na kom će 24 najbolje selekcije odlučiti novog vladara Starog kontinenta.
"Iskreno, trenutno sam fokusiran na Kliperse i obaveze koje ovde imam. Biće vremena za reprezentaciju, Evrobasket je tek krajem avgusta. Video sam grupe, sve su jake. Posebno ona na Kipru, s Grčkom. Biće ovo jedno od najjačih kontinentalnih takmičenja u istoriji košarke", odlaže kapiten srpske reprezentacije dublju analizu za kasnije.
Kada je zdrav i prav, nekadašnji as Partizana i Fenerbahčea uvek se stavlja na raspologanje selektorima, a odlazak u NBA nije ništa promenio u njegovom stavu prema državnom dresu. Neupitna je i njegova ljubav prema beogradskim crno-belima, ali teško da će skorije ispuniti želju "grobarima" i vratiti se u svoj najdraži klub. U Evropu, generalno.
"Ne vraćam se još, ne još. Izvinjavam se. Ostajem ovde još neko vreme, nadam se", rekao je Bogdanović u razgovoru za "SDNA" posle utakmice Klipersa i Netsa, dok ga za nekoliko meseci čekaju dueli sa Letonijom, Turskom, Estonijom, Češkom i Portugalom.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
27.06.2026 19: 40
Srpski košarkaš za "Vogue Adria" govorio o NBA, selekciji Srbije, Evroligi, uzorima.
23.06.2026 12: 54
Novi kapiten "orlova" našao vremena za razgovor sa domaćom "sedmom silom".
18.11.2025 12: 20
Bivši, trofejni košarkaški selektor Srbije i dalje ne razume stav "sedme sile" prema krahu reprezentacije na Eurobasketu 2025.
12.10.2025 18: 05
Srpski centar pričao i zašto je izabrao poziv našeg nacionalnog tima. Imao je više opcija, ali se ipak odlučio za dres Srbije.
28.10.2025 11: 22
Centar Nagetsa ističe da je košarka nepredvidiva i da svako svakog može da pobedi.
16.09.2025 19: 47
Više od 18 miliona ljudi gledalo finale Evropskog prvenstva u Rigi.
16.09.2025 10: 25
Selektor košarkaša Turske i po povratku u zemlju duboko žali za izgubljenim finalom Eurobasketa.
15.09.2025 20: 17
Više od 1.500 navijača dočekalo je danas u Frankfurtu košarkaše Nemačke, koji su u nedelju osvojili titulu evropskog šampiona.
Ostavite komentar