pre 1 minut 14: 51
Navijači Partizana izabrali imena pet terena u Zemunelu: Voljeni kapiten dobio najviše glasova
Posle glavnog terena klupskog sporta u Zemunu, još pet dobilo imena po bivšim fudbalerima crno-belih.
Profimedia
Džek Miler bio je najbrži na prvom treningu Moto GP klase pred poslednju trku sezone za Veliku nagradu Valensije, čime je najavio ozbiljan tempo za nedelju. Drugi je kroz cilj prošao: Ai Ogura dok je treći bio "penzioner" Aleš Espargaro.
Prvih deset kompletirali su: Raul Fernadez, Franko Morbideli, Aleks Markez, Đoan Mir, Pedro Akosta, Fabio Diđanantinio, Adrian Fernandez.
Veliko iznenađenje je loš plasman Marka Becekija na Apriliji koji je završio tek na 18. mestu, dok je Frančesko Banjaja imao 21.vreme.
Inače, vozač Trek Hausa, Raul Fernandez, vratio se na stazu nakon povlačenja s Velike nagrade Portugalije. Na stazi je bio i Horhe Martin, ali ga u nedelju čeka kazna dva duga kruga zbog izazivanja udesa na Velikoj nagradi Japana.
Nekadašnji šampion završio je prvi trening na poslednjem mestu.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
12.07.2025 15: 55
Vozač Dukatija Mark Markez pobedio je danas u sprint trci koja se vozi u okviru Velike nagrade Nemačke u Moto GP šampionatu.
10.07.2025 15: 50
Na stazu želi i mlađi brat Valentina Rosija. On je se povredio u Japanu na testiranju za trku "osam sati Suzuke". Tom prilikom zadobio je višestruke prelome, zbog čega je i propustio prethodnih nekoliko trka.
08.06.2025 15: 58
Mark Markez uvećao prednost u generalnom plasmanu u odnosu na brata.
07.06.2025 15: 28
Pitanje najboljeg na sprint trci VN Aragona nije se ni dovodilo u pitanje.
pre 16 sati 22: 21
Rok za završetak svih radova je 31. maj 2026, nakon čega je planirana probna trka, mesec dana pre same F1 trke.
pre 22 sata 16: 30
Britanski vozač nije žalio novac za zabavu sa porodicom, prijateljima i saradnicima.
pre 23 sata 15: 10
Posle dve decenije Marko je odlučio da više ne bude deo Red Bula.
08.12.2025 17: 10
Automoto zajednica poverenje je poklonila TV Arena sport - Adrenalin koja od ove godine ekskluzivno prenosi najbrži cirkus na svetu, zajedno sa Moto GP.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
5 dana
Ostavite komentar