
pre 1 minut 13: 52
Ozbiljno pojačanje: Fener dovodi veliku facu iz NBA
U pitanju je bivši igrač Lejkersa, Jute i Čakaga.
Direktor ekipe Mercedes Toto Volf izjavio je da se Džordž Rasel nalazi među tri najbolja vozača u šampionatu Formule 1. Rasel je 16. marta na startu nove sezone u F1 osvojio treće mesto na Velikoj nagradi Australije, a nedelju dana kasnije bio je treći i na VN Kine.
On se trenutno nalazi na trećem mestu u generalnom plasmanu vozača sa 35 bodova. Naredna trka u šampionatu F1 biće održana 6. aprila za VN Japana.
"Nikada ne dajem ocenu 10 od 10, pošto mislim da uvek može bolje. Nije bilo savršene trke, ali s obzirom na okolnosti koje je Džordž imao u Kini, on je 10 od 10. Izvukao je maksimum iz svog bolida, gume, strategija i to je bila briljantna vožnja. Sva ta priča o Luisu Hamiltonu, koji je najveća ličnost u ovom sportu koji odlazi u Ferari, je sjajna priča, Kimi Antoneli dolazi kao najmlađi vozač i veliki potencijal, a malo se govorilo o Džordžu. Uvek sam govorio da to nije u redu jer je on jedan od najboljih vozača. Ako želite da navedem trojicu koje smatram za najbolje vozače, on je apsolutno među njima, ako ne u prva dva i možda na putu da bude prvi. Džordž je ratnik, u bolidu i van njega", dodao je direktor Mercedesa.
Skaj sports je podsetio da Rasel nema ugovor za narednu sezonu.
"Džordž je vozač Mercedesa, volimo što je u timu. On je bio junior i talenat u Mercedesu. Imam na šta da budem ponosan i na to se koncentrišem", rekao je Volf posle trke u Šangaju.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
Crvena zvezda neće igrati grupnu fazu Lige prvaka 2025/26
Lacoste je lansirao ekskluzivnu kolekciju, gde je prepoznatljivi amblem krokodila zamenio jarcem u čast tenisera Novaka Đokovića
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
19.12.2024 17: 05
Nova sezona u šampionatu F1 počinje 16. marta 2025. godine trkom za VN Australije
30.11.2024 18: 41
Trka za Veliku nagradu Katara na programu je u nedelju od 17 časova
29.11.2024 00: 30
Ekipa Mercedes u Formuli 1 saopštila je da će rezervni vozač Mik Šumaher napustiti tim na kraju godine, objavljeno je na zvaničnom sajtu takmičenja.
23.11.2024 10: 20
Velika nagrada SAD vozi se u nedelju ujutro sa početkom u 7.00 časova po srednjeevropskom vremenu.
pre 19 sati 17: 55
Pobednik VN Holandije istakao žal za ispadanjem klupskog kolege.
pre 21 sat 16: 44
Vozač Meklarena uvećao prednost u generalnom plasmanu Formule 1 posle trijumfa za VN Holandije, drugi je bio Maks Ferštapen, a treći Isak Hađar!
30.08.2025 16: 06
Vozač Meklarena bio je brži od kolege Landa Norisa, Maksa Verstapena, Džordža Rasela, Luisa Hamiltona i Šarla Leklera.
29.08.2025 13: 52
Posle letnje pauze došlo je vreme da vozači ponovo uđu u svoje bolide i nastave izuzetnu sezonu Formule 1.
Ostavite komentar