pre 8 minuta 10: 28
Sve je dogovoreno: Lazar Jovanović karijeru nastavlja u Seriji A
Mladi srpski fudbaler Lazar Jovanović napušta Štutgart i karijeru nastavlja u Seriji A.
MMA Savez Srbije
Beograd će 14. februara 2026. postati epicentar svetskog MMA-a, u organizaciji MMA Saveza Srbije! Nakon tri godine, Brave CF se vraća u Srbiju sa više od 10 spektakularnih borbi, na kojima će se predstaviti najtalentovanija imena srpskog MMA-a, uključujući aktuelne šampione i zvezde u usponu Brave organizacije.
Poznata je prva borba! Bivši kapiten MMA reprezentacije i rumunska zvezda u usponu
Ognjen Mićović, bivši kapiten MMA reprezentacije Srbije i osvajač dve evropske medalje na evropskim šampionatima, ulazi u svoj treći profesionalni meč, a drugi pod okriljem Brave CF promocije. Njegovo ime nosi težinu, a karijera već obiluje značajnim momentima sa evropske borilačke scene. Nakon što je spektakularni nokaut sa Evropskog prvenstva obišao svet i 2025. godine proglašen za performans godine, Mićović nastavlja pohod ka vrhu profesionalne scene.
Suprotstavlja mu se mladi rumunski borac Lucian Dragomir, poznat po nadimku "Calf Killer“. Njegov stil je agresivan i nepopustljiv – sve pobede u profesionalnoj karijeri ostvario je bez čekanja sudijske odluke. Dragomir dolazi sa ozbiljnim "grappling" pedigreom, višestruki je osvajač medalja na ADCC takmičenjima i donosi energiju i eksplozivnost koja garantuje vatromet u oktagonu.
Brave CF u Beogradu donosi spektakl u pravom smislu te reči – priču, ulog i borbu koja ne poznaje kompromise. Karte su već u prodaji, a u narednim danima biće otkriveno ko će još učestvovati na ovom spektakularnom događaju, koji će zatvoriti dve nedelje pravog MMA festivala u organizaciji Svetske MMA federacije i MMA Saveza Srbije.
Publika u Beogradu ima priliku da bude deo jedinstvenog MMA spektakla i svedoči borbama koje će biti za pamćenje.
Dušan Vlahović je sa 26 godina napustio Juventus i potpisao trogodišnji ugovor s Beşiktaşem. Mohamed Salah je nakon devet sezona u Liverpoolu otišao u Trabzonspor.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
14.02.2026 21: 33
Beogradska publika stala je uz njega i bodrila ga kroz avanturu u oktagonu - za koju mu je trebalo svega dva minuta da okonča u svoju korist.
14.02.2026 12: 25
Oni koji vole MMA su, za dan zaljubljenih, dobili najbolji mogući poklon - veliki događaj u Beogradu.
10.02.2026 19: 21
Aktuelni UFC šampion u velter kategoriji, Islam Mahačev, doputovao je u Srbiju, gde će tokom narednih dana boraviti u Beogradu.
14.01.2026 23: 11
Jedan od naših najboljih teškaša će imati priliku da se oproba pred domaćom publikom, pošto će se ovaj događaj odigrati u hali "Aleksandar Nikolić".
pre 1 sat 09: 35
Hrvatski bokser novi je šampion teške kategorije u sklopu prestižne IBF organizacije.
pre 11 sati 22: 46
Novi meč i nova pobeda za Srbina. Sada je vreme za ozbiljnije izazove i možda eventualni napada na titulu u nekoj od svetskih organizacija.
pre 12 sati 22: 28
Srpski bokser govorio je posle meča u beogradskoj Ložionici, gde je spektakularnim nokautom stigao do 20. pobede u karijeri.
pre 12 sati 21: 53
Veljko Ražnatović zabeležio je 20. pobedu u karijeri, dok je večeras stigao i do 16. nokauta.
Ostavite komentar