
pre 2 minuta 08: 25
Nema MItrovića, nema golova Al Hilala: Nova nula od remija Saudijaca sa Evropljanima
Ni ovog puta povređeni srpski centarfor nije mogao da pomogne timu na takmičenju u SAD.
Iza nas je još jedno spektakularno MMA veče.
"Beogradska arena" bila je domaćin događaja pod nazivom "Ahilej FNC 23 powered by Meridian bet" koji je opravdao sva očekivanja ljubitelja borilačkih sportova.
Iako je poslednja borba večeri bila ona između Hetafa Moeila i Mirana Fabijana koja je završena pobedom momka rođenog u Dizeldorfu, najviše pažnje je izazvao meč između Marka Bojkovića i Miloša Janičića.
Navijači su mogli da uživaju u onome što su im dva borca u ketegoriji "catchweight" do 72 kilograma pružili, a pobedu je na kraju ostvario Janičić i poboljšao svoj skor na 18 pobeda, uz tri poraza.
Podgoričanin je demonstrirao silu u ovom meču, vodio je glavnu reč i zadavao udarce Bojkoviću koji nije uspevao da odgovori na adekvatan način, pa je doživeo prvi poraz u devetom meču. Janičić je, pokazuje to statistika, uputio 233 udarca rukom u glavu rivala i pogodio ga je 190 puta, dok je borac iz Karavukova pokušao u 45 navrata i pogodio 28 puta.
Ipak, iako je Janičić bio toliko dominantan uočjivo je bilo da Bojković nije želeo da se preda pokušavajući da do kraja preokrene tok meča, ali u tome nije uspeo.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
10.06.2025 16: 00
Džastin Gejči jedan je od najboljih boraca u UFC-u.
07.06.2025 12: 16
TV Arena Fight večeras prenosi novi UFC događaj, na kom će borilački sladokusci imati priliku da uživaju u dve šampionske borbe.
02.06.2025 19: 39
Janičić je "zapalio" regionalnu MMA scenu sjajnim trijumfom nad Markom Bojkovićem, a sada "kali zanat" uz pomoć najvećih i najboljih boraca na planeti.
30.05.2025 17: 02
Iako sastav sutašnjeg UFC Fight Nighta nije pun zvučnih imena, prva borba u prenosu TV Arena Fight biće ona na koju će svi srpski borilački sladokusci obratiti pažnju, pošto u oktagon ulazi Duško Todorović.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 4d
20.06.2025 15: 50
Predsednik Bokserskog sveza Srbije očekuje novo sjajno takmičenje u našoj zemlji.
18.06.2025 16: 05
Još nije zvanično okončao borilačku karijeru, ali svojim potezima već uveliko naglašava da neće više ući u oktagon.
16.06.2025 16: 05
Za najbolju bokserku proglašena je Lejla Sejdi (BK Vojvodina), najborbeniji par čine Miloš Stanišić (BK Obrenovac) i Lazar Pantić (BK Vitez). Najbolji tehničar je Sead Ikanović (BK Konstantin).
15.06.2025 14: 16
Veoma dominantan nastup Kamaru Usmana kojim prekinuo "sušu" od preko tri godine bez pobede.
Ostavite komentar