pre 8 minuta 20: 15
Aleksandar Zverev treći polufinalista Mastersa u Majamiju: Nemcu dovoljno 100 minuta
Nemački teniser izašao kao pobednik iz četvrtfinalnog duela sa kolegom iz Mađarske, na turniru serije 1.000.
Pojedinčano prvenstvo Srbije za pionire, kadete i juniore u konkurenciji bokserki i boksera održano je proteklog vikenda u Valjevu. Šampiona države obeležio je rekordan broj učesnika u obe konkurencije i visok kvalitet boksa koji su prikazali takmičari u hali "Student" grada smeštenog u gornjem slivu reke Kolubara potvrdivši da je budućnost boksa u našoj zemlji blistava i da se vredno radi na stasavanju novih asova svetske klase.
U organizaciji Bokserskog kluba "Metalac" i Bokserskog saveza Srbije održane se 162 borbe u kojima je učestvovalo 217 aktera plemenite veštine.
Za najboljeg pionira proglašen je Mihajlo Jovanović (BK Srpska čast), najbolja pionirka je Lenka Novkov (BK Vojvodina), najbolji kadet Pavle Popović (BK Vukovi sa Drine), najbolja kadetkinja Jovana Damjanović (BK Petros), najbolji junior Nikola Bogatinovski (BK Sombor), najbolja juniorka Dara Seso (BK Seso), najbolja tehničarka Andrea Mitrović (BK Obilić), najbolji tehničar Tadija Eremić (BK Banat), najbolji ženski par Saša Berklović (BK Vojvodina) i Mirela Kasović (BK Novi Pazar), najbolji muški par Petar Samardžić (BK Profesionalac) i Luka Stojinov (BK CZV).
Rezultati finala Pojedinčanog prvenstva Srbije 2023
Pioniri (29kg) Amel Kadrijević – Ostoja Drulović CZV 4:1, 127 pioniri (31kg) Maksim Kovačević CZV - Relja Samardžić CZV 4:1, pioniri (37kg) Mihajlo Milošević SES – Petar Orlović VIT 5:0, pioniri (39kg) Stefan Kolosovski MAC - Sabastijan Jovanović SAB RSC R1, pioniri (41kg) Mihajlo Jovanović SC - Vuk Božić AVIT 5:0, pioniri (43kg) Stefan Jošić INDJ Vedran Džimistov Amzovski OML 1:4, pioniri (45kg) Uroš Radovanović VIT - Ognjen Stanković VIT 4:1, pioniri (49kg) Salko Kurstesi TOP - Uroš Popović VOZ 5:0.
Pionirke (39kg) Anabela Todorović MAC - Lenka Novkov VOJ RSC R2 pobeda Novkov.
Kadeti (40kg) Vuk Jovanović DIM – Marko Tatuli SRB 1:4, kadeti (42kg) Pavle Popović VUK - Nikola Radosavljević RL 5:0, kadeti (44kg) Tadija Eremić BAN – Lazar Nikolić CZV 5:0, kadeti (46kg) Petar Samardžić PROF - Luka Stojnev CZV 5:0, kadeti (48kg), Vuk Berklović VOJ - Mihajlo Velić RKG 5:0, kadeti (50kg) Boris Jakšić VIT – Ognjen Bidžić ARE 0:5, kadeti (52kg) Tarik Rašljanin NP – Stefan Dimitrić ROK RSC R2 pobeda Rašljanina, kadeti (54kg) Mladen Stojanović MAN - Stefan Radišić PAT DSQ R2 pobeda Stojanovića, kadeti (57kg) Nikola Marinković PETR – Sergej Miljković KS RSC R1 pobeda Marinkovića, kadeti (60kg) Aleksa Mikuljka PROF – Vuk Čedić DIM 5:0, kadeti (63kg) Veljko Dinić PROF – Marko Pajić GRE 5:0, kadeti (70kg) Lazar Drljević VUK - Mateja Dražić INDJ 1:4, kadeti (90kg) Andrej Lukić GRE - Aleksandar Dimitrijević DIM RSC R2 pobeda Lukića.
Kadetkinje (54kg) Jovana Damjanović PETR - Nataša Lukić SOM 4:1, kadetkinje (57kg) Tara Vujović MYG – Andrea Mitrović OBI RSC R1 pobeda Mitrović.
Juniorke (48kg) Saša Berklović VOJ – Mirela Kasović NP 5:0.
Juniori (46kg) Elvis Fetahi MYG – Filip Stanojević RL RSC R3 pobeda Stanojević, juniori (48kg) Nikola Maksimović DES – Nemanja Nikolić SOM 5:0, juniori (50kg) Vuk Kojić SME - Seid Guvelja NP 0:5, juniori (52kg) Đorđe Marković CAC - Nikola Bogatinoski SOM 1:4, juniori (54kg) Admir Kamesničanin NP - Uroš Čosić MAC RSC R2 pobeda Kamesničanina, juniori (57kg) Ognjen Antić PIR – Nermin Mujdragić DAN 5:0, juniori (60kg) Mateja Velić RKG - Ivan Krivačević VIT bez borbe pobeda Krivačevića, juniori (63kg) Vasilije Đurđević JK - Marko Jojić ROK 0:4, juniori (66kg) Pavle Bešević PIN – Veljko Krstić ROK RSC R2 pobeda Krstića, juniori (70kg) Mitar Radić LOZ - Dušan Stanković SAB 5:0, juniori (75kg) Marko Tankosić PROF – Luka Savić LUK 5:0, juniori (80kg) Veljko Ristić SOM - Mihajlo Đorđević PRT RSC R3 pobeda Ristića, juniori (80+kg) Garbijel Makić NAI – Ognjen Vučićević GVOZ 5:0.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
26.03.2024 23: 33
Vrhunsku utakmicu su priredile reprezentacije Španije i Brazila koja je završena bez pobednika 3:3 (2:1).
26.03.2024 20: 49
Fudbaleri Gruzije će po prvi put u istoriji učestvovati na Evropskom prvenstvu jer su u Tbilisiju savladali Grčku nakon boljeg izvođenja penala 4:2 (0:0)
23.03.2024 21: 59
Fudbalska reprezentacija Brazila je savladala Englesku na "Vembliju" 1:0 (0:0), a jedini pogodak na meču je postigao Endrik.
21.03.2024 19: 56
Prepune tribine "VTB Arene" u Moskvi su dočekale reprezentaciju Srbije koja je na kraju poražena od Rusije 4:0 (2:0) u prijateljskoj utakmici.
27.03.2024 12: 00
Rvačka reprezentacija Srbije okončala je pripreme u Poreču i sa treninzima nastavila u Zrenjaninu, saopštio je danas RSS.
21.03.2024 14: 40
Nakon uspešno održanog Svetskog prvenstva prošle godine u Beogradu, u Štark areni, Brave CF spektakla na istom mestu, potom FNC događaja koji je dupke napunio "Pionir", srpska prestonica će od 29. marta do 6. aprila ugostiti ono najbolje što MMA na Starom kontinentu ima. U hali "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu biće održano Evropsko prvenstvo!
17.03.2024 11: 30
Finalna veče bokserskog turnira sa dugom tradicijom, kvalitetom i poštovanjem bokserskog sveta, 61. "Beogradskog pobednika – memorijala Branko Pešić" donosi nam 23 borbe iz kojih će biti krunisan šampion ovog takmičenja.
13.03.2024 11: 59
Vreme je za boks rapsodiju u hali “Aleksandar Nikolić” u Beogradu. Međunarodni boks turnir duge i bogate tradicije "Beogradski pobednik – memorijal Branko Pešić" u njegovom 61. izdanju predstaviće nam se pod svodovima ove kultne sportske dvorane od 12. do 17. marta 2024. godine.
Ostavite komentar