
pre 16 minuta 19: 21
(UŽIVO) Đoković - Koboli 1:1: Italijan vratio brejk
Srpski as igra protiv Flavija Kobolija četvrtfinalni meč na Vimbldonu.
Srpski boks za sada će sigurno na Olimpijskim igrama u Parizu predstavljati Vahid Abasov i Natalija Šadrina, a vrlo blizu velikom uspehu i nastupu na najvećoj svetskoj smotri sporta je i najperspektivnjija srpska bokserka - Sara Ćirković.
Ona se u subotu plasirala u poslednje kolo kvalifikacija za odlazak na Olimpijske igre u Parizu u kategoriji do 54 kilograma.
Sara Ćirković je u italijanskom Busto Arsiciju jednoglasnom odlukom sudija (5:0) u trećem kolu kvalifikacija za OI pobedila Šukuru Karim iz Nigerije.
Srpsku bokserku od plasmana na olimpijski turnir u Parizu deli još samo jedna pobeda. Poslednje kolo kvalifikacija u kategoriji do 54 kilograma je na programu u ponedeljak, 11. marta.
Sara Ćirković je evropska i svetska juniorska šampionka.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
20.04.2025 15: 53
Meč između Ćirković i Mulai za svetsku profi titulu u osam rundi u kategoriji do 53,5 kg biće održan 27. aprila u Banjaluci na IBA "Noći šampiona".
18.04.2025 15: 14
IBA "Noć šampiona" održaće se 27. aprila hali "Borik" u Banjaluci, kada će na programu biti devet mečeva.
11.04.2025 11: 12
Srpska bokserka Sara Ćirković boriće se protiv Francuskinje Romane Moulai za svetsku profesionalnu titulu na spektaklu IBA "Noć šampiona" 27. aprila u Banjaluci, objavio je Bokserski savez Srbije.
01.04.2025 16: 10
Srpska bokserka Sara Ćirković izjavila je da jedva čeka meč za svetsku profesionalnu titulu, koji će biti održan 27. aprila u Banjaluci.
YouTube
pre 55min
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
06.07.2025 10: 53
U borbi za naslov ekipnog šampiona Srbije učestvovali su Sombor, novosadska Vojvodina, Radnički i niški Vitez.
05.07.2025 12: 45
Bokseri Sombora su u prvom polufinalu plej-ofa savladali novosadsku Vojvodinu rezultatom 10:4, dok je Radnički bio bolji od niškog Viteza 14:0.
04.07.2025 23: 00
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih država je na današnjem obraćanju doneo neverovatne vesti da mu je u planu da sledeće godine održi UFC događaj ispred Bele kuće, što je privuklo interesovanje jedne od najvećih zvezda u istoriji MMA.
04.07.2025 17: 00
Bliži se 250 godina postojanja Sjedinjenih Američkih Država. U to ime predsednik Donald Tramp planira veliku proslavu, uključujući i UFC događaj na tlu Bele kuće!
Ostavite komentar