pre 6 minuta 21: 31
Budućnost dovela pojačanje u reketu: Džeri Butsijel stigao u Podgoricu
Francuski košarkaš Džeri Butsijel novo je pojačanje Budućnosti, saopštio je danas klub iz Podgorice.
Srpske bokserke Sara Ćirković i Nikolina Gajić eliminisane su danas u osmini finala Svetskog prvenstva u Nju Delhiju. Ćirković je u kategoriji do 52 kilograma jednoglasnom odlukom sudija poražena od šampionke Azije Rinke Kinošite iz Japana, dok je bolja od Gajić, u kategoriji do 70 kilograma, bila Brazilka Barbara Dos Santos rezultatom 4:1.
Sutra u ring ulaze bronzana sa šampionata Evrope Jelena Janićijević, koja će se u kategoriji do 63 kilograma, za četvrtfinale boriti protiv Kadičabonu Abdulajeve iz Uzbekistana, zatim Snežana Šiljković, u kategoriji do 48 kilograma, takođe protiv Uzbekistanke Farzone Fazilove.
Sutra će se za četvrtfinale boriti i Natalija Šadrina, u kategoriji do 67 kilograma, protiv Rime Vološenko iz Kazahstana, odnosno Milena Matović, u kategoriji do 66 kilograma, protiv Kineskinje Liju Jang.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
10.03.2025 15: 45
Srpska bokserka Sara Ćirković plasirala se u drugo kolo Svetskog prvenstva u Nišu u kategoriji od 52 do 54 kilograma, pošto je Avganistanka Monira Haidari predala duel prvog kola bez borbe.
21.03.2023 10: 26
Srpske bokserke Snežana Šiljković i Jelena Janićijević eliminisane u osmini finala Svetskog prvenstva u Nju Delhiji.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1d
pre 6 sati 14: 40
Horhe Masvidal i Ben Askren zakopali ratne sekire. MMA borac pružio reči podrške čuvenom rvaču.
11.07.2025 23: 00
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
10.07.2025 08: 50
Bivši MMA borac izgubio dva plučna krila nakon teškog slučaja zaraze stafilokokama.
06.07.2025 10: 53
U borbi za naslov ekipnog šampiona Srbije učestvovali su Sombor, novosadska Vojvodina, Radnički i niški Vitez.
Ostavite komentar