Đoković trenirao sa Beloruskinjom Sabalenkom pred start Vimbldona | Arena Sport
srb
najnovije
ATP

Đoković trenirao sa Beloruskinjom Sabalenkom pred start Vimbldona

komentari (0)

Izvor: Tanjug

25.06.2025 19:30
Novak Đoković i Arina Sabalenka trenirali zajedno Tanjug/Ben Whitley/PA via AP
Novak Đoković i Arina Sabalenka trenirali zajedno

Srpski teniser Novak Đoković danas je trenirao u Londonu sa Beloruskinjom Arinom Sabalenkom, četiri dana pred start Vimbldona.

Na društvenim mrežama su objavljene brojne fotografije i video snimci na kojima se vidi kako Sabalenka i Đoković zajedno treniraju. 

Od ranije se zna da su Srbin i Beloruskinja u odličnim odnosima, a posebno su privukli pažnju javnosti međusobnim "imitacijama" i "prozivkama" na društvenim mrežama tokom nedavno održanog Rolan Garosa. 

Vimbldon, treći grend slem sezone počinje 30. juna. Đoković je sedmostruki šampion Vimbldona, a prethodne dve godine je stizao do finala, ali je oba puta poražen od Karlosa Alkaraza. 

Sabalenka, trostruka grend slem šampionka, nikad nije osvojila Vimbldon, najdalje je stigla do polufinala 2021. i 2023. godine.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sinerova moć zaboravljanja

Kolumne

13.07.2026 11: 00

Sinerova moć zaboravljanja

Šampioni se ne prepoznaju samo po broju pehara. Oni se prepoznaju po načinu na koji ustaju posle poraza. Upravo je to Janik Siner još jednom dokazao na Vimbldonu 2026. Odbranio je titulu u Ol Ingland Klubu i pridružio se Rodžeru Federeru i Novaku Đokoviću kao jedinim teniserima u 21. veku kojima je to uspelo na najprestižnijem turniru sveta.