pre 6 minuta 15: 15
Kraj saradnje: Crvena zvezda se oprostila od Ajzea Kenana
Podestimo, da američki košarkaš preskočio celu prošlu sezonu zbog povrede.
FK Partizan
Delegacija Fudbalskog kluba Partizan u čijem sastavu je bio i kompletan igrački kadar zajedno sa stručnim štabom posetila je juče grob nekadašnjeg fudbalera "parnog valjka" Andrije Delibašića, a Andrej Kostić i Saša Zdjelar su položili venac.
Crno-beli su potom posetili i grob još jednog bivšeg igrača našeg kluba – Borislava Gajice Đurovića.
Borislav Gajica Đurović je odigrao 157 utakmica za FK Partizan, a ostavio je dubok trag u klubu ne samo tokom svojih igračkih dana i osvajanja šampionskih titula 1976. i 1978. godine, već i po svom dugogodišnjem radu u klupskom marketingu, kao najbliži saradnik najviših klupskih rukovodilaca tokom druge polovine 80-ih i čitavih 90-ih godina prošlog veka.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
25.03.2026 19: 16
Istakao je kako je to bila jedna od najvećih želja popularnog Delija...
24.03.2026 15: 45
Fudbaleri kluba iz Humske otputovali na Memorijalni turnir posvećen njihovom bivšem golgeteru.
23.03.2026 12: 49
U Nikšiću će 25. marta biti održan Memorijalni turnir posvećen rano preminulom bivšem fudbaleru Andriji Delibašića na kojem će učestvovati Partizan, Budućnost i Sutjeska.
13.03.2026 20: 57
Kada krene reprezentativna pauza u martu, ekipa Partizana, koju će činiti igrači koji nemaju obaveze prema svojim državnim timovima, gostovaće u Nikšiću. U čast rano preminulog bivšeg igrača crno-belih Andrije Delibašića, igraće se "Trijagonal" turnir u 25. marta, a učestvovaće crno-beli, Sutjeska i Budućnost.
pre 1 sat 13: 57
Srpski stručnjak potpisuje ugovor sa Al Tavanom na dve godine.
pre 2 sata 13: 19
U dresu Dukle odigrao je 26 ligaških utakmica, postigao dva gola i upisao jednu asistenciju. Iako ima važeći ugovor do 2028. godine, nakon ispadanja praškog kluba u niži rang postalo je jasno da ovaj defanzivac želi da nastavi karijeru na višem nivou.
pre 2 sata 12: 30
Trener crno-belih Saša Ilić je po preuzimanju ekipe odmah nametnuo visok intenzitet rada i jasno stavio do znanja da od svojih igrača očekuje maksimum.
pre 16 sati 22: 39
Kristijan Pulišić mogao bi ovog leta da bude u centru jednog od najzanimljivijih transfera na relaciji Evropa – Sjedinjene Američke Države.
Ostavite komentar