pre 10 minuta 17: 00
(UŽIVO) Amšteten - Crvena zvezda: Prva provera "crveno-belih", Ivanić na terenu
Šampion Srbije igra prvi kontrolni meč na pripremama u Austriji.
Meč između Širokom Brijega i Željezničara u Mostaru (1:1) ostao je u senci tuče navijača gostiju i policije zbog kojeg je meč bio prekinut u 30. minutu, pa u 72. minutu, a završen sa 23 minuta nadoknade.
Navijaći Železničara nisu hteli da skinu kontroverznu zastavu, pa je Sudija Haris Halkić prekinuo meč u dva navrata. Policija je u 72. minutu ušla u fizički obračun sa navijačima gostiju iz Sarejeva, pa je meč nastavljen tek posle pražnjenja tog dela tribine.
Duel je završen 1:1, gosti, na čijoj klupi sedi Savo Milošević poveli su u 38. minutu golom Sedorfa, izjednačio je tri minuta kasnije preko Senića. Drugo poluvreme je bilo nadoknađeno 23 minuta.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
11.05.2026 12: 49
Kako parirati ponudama mnogo bogatijih?
04.04.2026 22: 39
U 27. kolu WWin Premijer lige BiH, Željezničar i Sarajevo odigrali su nerešeno 0:0 na "Grbavici" u sarajevskom derbiju koji je doneo mnogo naboja, tenzije i borbe, ali malo pravih prilika.
04.04.2026 20: 19
Dok u Sarajevu tokom celog dana raste tenzija pred veliki gradski derbi, banjalučki Borac je mirno odradio svoj deo posla i nastavio pohod ka tituli.
01.04.2026 17: 40
"Orlovi" zadržali 39. mesto na najnovijoj rang listi FIFA rang listi, promena na vrhu.
pre 11 minuta 17: 00
Šampion Srbije igra prvi kontrolni meč na pripremama u Austriji.
pre 47 minuta 16: 24
Saša Ilić je svestan da crno-beli nemaju dugo trofej, napominjući da je Partizan veliki klub.
pre 3 sata 13: 57
Srpski stručnjak potpisuje ugovor sa Al Tavanom na dve godine.
pre 3 sata 13: 19
U dresu Dukle odigrao je 26 ligaških utakmica, postigao dva gola i upisao jednu asistenciju. Iako ima važeći ugovor do 2028. godine, nakon ispadanja praškog kluba u niži rang postalo je jasno da ovaj defanzivac želi da nastavi karijeru na višem nivou.
Ostavite komentar