SRBIJA I MAKEDONIJA REMIZIRALI: Futsaleri nisu uspeli da dodju do pobede

Pršić
(MN Press)
Neverovatna utakmica

Futsal reprezentacija Srbije podelila je bodove sa reprezentacijom Makedonije, posle nerešenog rezultata 1:1.

Gol za domaću selekciju postigao je Marko Pršić u 4. minutu, dok su Makedonci izjednačili samo nekoliko minuta kasnije golom Ivana Krstevskog u 10. minutu meča.

Srbija je bila neuporedivo bolji tim, što i sama statistika pokazuje. Naime, ka golu Makedonije upućeno je neverovatnih 47 udaraca.

U drugom poluvremenu Makedonci su napravili 5 faulova i izdržali da 7 minuta ne naprave faul i ne omoguće da Srbija povede posle udarca iz penala.

Srbija za sada ima 2 boda, odnosno dva nerešena rezultata, sa Rumunijom i Makedonijom, dok Makedonci takođe imaju 2 boda. Revanš između ove dve selekcije biće odigran za četiri dana u Skoplju.