13.10.2021. • 19:38 > 13.10.2021. • 20:00

ZVEZDINA FILIJALA BRILJIRALA: Grafičar ubedljiv protiv OFK Bačke

Radulović
(MN Press)
Druga uzastopna pobeda Grafičara u prvenstvu Prve lige Srbije

Utakmica 12. kola Prve lige Srbije, odigrana na terenu iza južne tribine "Marakane", završena je ubedljivom pobedom Grafičara nad OFK Bačkom rezultatom 4:0 (2:0)

U trijumfu Zvezdine filijale, druge za redom u prvenstvu, istakao se sa dva efektna pogotka Andrija Radulović.

Jovan Mituljikić je u 12. minutu doneo vođstvo domaćinu, spretno je reagovao na odbijenu loptu posle udarca Golijanina koji je odbranio Mićanović.

Učenici Boška Đurovskog u 34. minutu su udvostručili prednost zahvaljujući Raduloviću koji je na levoj strani primirio loptu, a potom neodbranjivo gađao dalji ugao.

Na početku drugog poluvremena precizan je bio i  Ilija Babić, iskoristio je asistenciju Jovana Mituljikića, a tačku na susret novim projektilom sa levog krila u dalji ugao stavio je Radulović u 58. minutu.

Crveno-bela filijala je trijumfom napravila značajan iskorak ka sredini tabele, dok je OFK Bačka ostala na 12 bodova, uz po tri pobede i remija i šest poraza.