Otvori pretragu
Otvori navigaciju
Otvori navigaciju
arenasport1
Na programu od 09:30
Barcelona - Rayo Vallecano
arenasport2
Na programu od 10:30
Los Angeles Galaxy - Vancouver
arenasport3
Na programu od 10:00
Auxerre - Angers
arenasport4
Na programu od 10:00
Flamengo - Athletico Paranaense
arenasport5
Na programu od 10:30
199 Lives
arenasport6
Na programu od 10:00
Porto - Milan
arenasport7
Na programu od 10:00
Porto - Lazio
arenasport8
Na programu od 10:00
Brooklyn - Milwaukee
arenapremium1
Na programu od 10:30
Kviz Soccer Šampion
arenapremium2
Na programu od 09:45
Crvena Zvezda - SC Derby
arenapremium3
Na programu od 10:00
Brentford - Man. United
Otvori pretragu
Ivan Šaponjić
Fudbal
20.07.2022. • 12:06

LIGA ŠAMPIONA NA ARENI: Čavrić, Šaponjić i Dražić na ispitu u Budimpešti

Ivan Šaponjić
(MN Press)
Meč kvalifikacija za Ligu šampiona gledajte od 20.00 časova na TV Arena 1 Premium

Prvi mečevi drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona doneli su juče zanimljive mečeve i pomalo iznenađujuće rezultate, a sa današnjih pet susreta zaokružiće se ova prva runda u elitnom takmičenju.

Derbi svakako igraju Dinamo iz Kijeva i Fenerbahče, a TV Arena sport će na svom "Premium 1" kanalu prenositi duel Ferencvaroša i Slovana iz Bratislave (20.00). Srpski bivši mladi reprezentativci Aleksandar Čavrić, Ivan Šaponjić i Dejan Dražić u produžecima su eliminisali gruzijski Dinamo iz Batumija i bar prema formi i kvalitetu Ferencvaroša autsajderi su u ovom dvomeču.

Mađarski "Fradi" ima veoma dobar sastav sa čak 23 stranca među kojima je i naš Željko Gavrić, ali je potpuno u drugom planu. Tokmak Nguen, Adama Traore i Fortjun Basi su u prvom kolu deklasirali kazahstanski Tobol 5:1 i favoriti su za prolaz.

Biće zanimljiv duel Maribora i Šerifa na stadionu "Ljudski vrt", dok su Olimpijakos i Plzenj izraziti favoriti protiv Makabija iz Haife, odnosno HJK Helsinkija.

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona

Utorak

Pjunik - Didelanž 0:1 (0:0)
/Hađi 72 penal/

Karabag - Cirih 3:2 (2:0)
/Kadi 17, Vađi 36, 66 - Kamberi 65, Kreziju 85 penal/

Žalgiris - Malme 1:0 (0:0)
/Kurega 49/

Midtjiland - AEK Larnaka 1:1 (0:0)
/Svjatčenko 84 - Đurčo 81/

Ludogorec - Šamrok 3:0
/Sotiriju 26, 35, Igor 90+4/

Linfild - Bode Glimt 1:0 (0:0)
/Milar 83/

Dinamo Zagreb - Škupi 2:2 (1:1)
/Ademi 44, Petković 86 - Keven 25, Cefas 89/

Sreda

HJK Helsinki - Viktorija Plzenj 18.00

Makabi Haifa - Olimpijakos 19.00

Dinamo Kijev - Fenerbahče 20.00

Ferencvaroš - Slovan Bratislava 20.00 TV Arena 1 Premium

Maribor - Šerif 20.15

Revanši su na programu 26/27. jula

Poslednje vesti

Poslednji video snimci