Otvori pretragu
Otvori navigaciju
Otvori navigaciju
Jović
Fudbal
18.08.2022. • 12:00

PLEJ-OF LIGE KONFERENCIJA NA ARENI: Luka Jović napada i Tvente 

Jović
(Guliver/Imago Sports)
Mečeve plej-ofa Lige konferencija gledajte na kanlima TV Arena sport

Luka Jović je na startu Serije "A" pokazao da je Fiorentina prava sredina za njega, a večeras će protiv Tventea, koji je eliminisao u prethodnoj rundi Čukarički, imati priliku da potvrdi reči sa prezentacije - da želi da osvoji Ligu konferencija.

Trener Fiorentine će u večerašnjem prvom meču plej-ofa za Ligu konferencija (21.00, TV Arena Premium 3) izvesti sastav sa Lukom Jovićem od starta iako je posle meča sa Kremnonezeom najavio da srpski napadač nije 100 odsto fizički spreman.

"Tvente je jedan od najspremnijih i najorganizovanijih timova i ne smemo da ga potcenjujemo jer je pred nama važan cilj - plasman u Ligu konferencija. Holandska ekipa je uigrana, građena godinama i moramo obratiti pažnju na svaki detalj", istakao je u najavi meča trener "viole" Vinćenco Italijano, čija se odbrana ne može zamisliti bez Nikole Milenkovića.

Sa druge strane trener Ron Jans se uzda u brzinu svojih igrača.

"Sudarićemo se sa timom koji gaji sličan, ofanzivan stil igre kao i mi. Mislim da smo mi brža ekipa i da možemo da tu prednost podušremo dobrim rezultatom", najavio je trener Tventea.

CSKA iz Sofije na čijoj je klupi Saša Ilić imaće težak posao protiv Bazela, a čak nešto teži imaće Vlada Ivić i Đorđe Jovanović sa Makabijem protiv francuske Nice.

Slovan za koji igraju Dejan Dražić i Aleksandar Čavrić gostovaće Zrinjskom (20.00, TV Arena sport 3), dok je Vest Hem apsolutni favorit protiv danskog Viborga (20.45, TV Arena Premium 2).

Prvi mečevi plej-ofa Lige konferencija

Sreda

Đurgarden - APOEL 3:0 (1:0)
/Edvardsen 9, ekdal 54, Vikhaim 65/

Četvrtak

Rakov - Slavija Prag 18.00

RFS - Linflid 19.00

CSKA Sofija - Bazel 19.00

Makabi TA - Nica 19.00

Jang Bojs - Anderleht 19.00

Slovačko - AIK Štokholm 19.00

Molde - Volfsberger 19.00

Univerzitatea Kr. - Berševa 19.30

Basakšehir - Antverpen 19.45

Zrinjski - Slovan 20.00 (TV Arena sport 3)

Vaduz - Rapid Beč 20.00

Maribor - Kluž 20.15

Leh - Didelanž 20.30

FCSB - Vinking 20.30

Keln - Fehervar 20.30

Viljareal - Hajduk 20.45

Vest Hem - Viborg 20.45 (TV Arena Premium 2)

Škupi - Balkani 21.00

Fiorentina - Tvente 21.00 (TV Arena Premium 3)

Partizan - Hamrun 21.00 (TV Arena Premium 1)

AZ Alkmar - Žil Visente 21.00

Revanši su na programu 25. avgusta

Poslednje vesti

Poslednji video snimci