13.11.2022. • 21:46

VOŽDOVAC U POBEDNIČKOM RITMU: Spartak bez snage za iznenađenjem

(MN PRESS)
Drugi trijumf u nizu Voždovčana

Nakon tri uzastopna poraza fudbaleri Voždovca vezali su drugi trijumf u Mozzart bet Superligi Srbije, savladali su Spartak rezultatom 2:0 (1:0).

Subotičani su pre tri dana u odloženom meču šokirali Partizan i odneli čitav plen, ali nisu imali snage da prirede još jedno iznenađenje.

Priliku da stignu do povoljnog rezultata propustili su u 73. minutu kada je Srećković iz penala pogodio prečku kod vođstva Voždovčana od 1:0.

Domaćin je poveo u finišu poluvremenu, Miloš Pantović je idealno centrirao sa desne strane, u petercu Subotičana odlično je skočio Borisav Burmaz i udacem glavom pogodio gornji levi ugao.

Defanzivac gostiju Šimura je u 80. minutu faulirao Milovića u kaznenom prostoru, pa je domaćin dobio priliku da prelomi meč iz jedanesterca koju je iskoristio Miloš Pantović za konačnih 2:0.