02.10.2022. • 16:55

MOZZART BET SUPERLIGA: Radnički pevajući napustio Suboticu

(MN Press)
Kragujevčani slavili posle preokreta nad Spartakom 2:1

Spartak iz Subotice je promenio trenera, ali nije prekinuo seriju poraza jer je posle preokreta sva tri boda sa "Gradskog stadiona" odneo i Radnički 1923 iz Kragujevca 1:2 (1:2) u 13. kolu Mozzart bet Superlige.

Posle pogotka Hrstića već u 4. minutu, činilo se da će novi trener Subotičana Ljubiša Dunđerski startovati pobedom. Međutim, gosti iz Kragujevca su zaigrali bolje i do kraja prvog dela stigli do preokreta.

Prvo su preko Krajičnika uspeli da izjednače, a zatim je Milutin Vidasavljević iskoristio jedanaesterac na samom kraju i doneo sigurnost svom timu.

U nastavku je domaćin imao inicijativu, međutim, nisu uspeli da izjednače, dok je na drugoj strani golman Filip Manojlović sa dve interevencije čuvao nadu.