RADNIK SLAVIO U LUČANIMA: Mladost nije uspela do boda sa igračem manje

Radnik
(MN Press)
Tim iz Surdulice blizu opstanka

Fudbaleri Radnika savladali su Mladost u Lučanima 2:3 (1:1) u meču 35. kola plej-auta Linglong Superlige Srbije.

Mladost je došla do prednosti u 13. minutu golom Bojovića koji je posle centaršuta Cvetkovića bio najviši u skoku. Prednost domaćih trajala je do 36. minuta kada je Jokić centrirao, a Spasić glavom zatresao mrežu tima iz Lučana.

U nastavku Radnik dolazi do dva gola za samo tri minuta: najpre je Subotić bio strelac u 64. minutu da bi u 67. Spasić svojim drugim golom na meču doneo dva gola prednosti svom timu.

Tumbasević je u 79. minutu isključen ali je Mladost samo dva minuta kasnije došla do pogotka, a strelac je bio Petrov. Radnik je na kraju ipak uspeo da ostvari pobedu kojom je izbio na čelo plej-auta sa sedam bodova više od Novog Pazara koji je na poziciji koja vodi u baraž. Mladost je u težoj situaciji pošto je na samo bod od mesta koje vodi u plej-of za opstanak.